banovce.Virtualne.sk
Informačný portál o živote v meste a okolí

Práca, pracovné miesta, ponuky a brigády v Bánoviach nad Bebravou a okolí

Ponuky 1-20 z 52

Ponuky práce Bánovce nad Bebravou a okolie

Finančný kontrolór (projekty) (Ref. č.: 5-11-23466/PF)

  Dátum pridania: 2.12.2016

  , Zaujala Vás táto pozícia? Vyplňte kontaktný formulár, alebo pošlite nám Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom v slovenskom a anglickom jazyku, referenčné číslo pozície uveďte v predmete e-mailovej správy.

Ak ste už u nás absolvovali pracovný pohovor, prosím, kontaktujte svojho konzultanta priamo e-mailom.Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/financie-bankovnictvo-a-uctovnictvo/

Reprezentant ČSOB Poisťovne pre región stred

  Dátum pridania: 2.12.2016

  , Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení všetkých žiadostí budeme kontaktovať iba uchádzačov postupujúcich do ďalšieho kola. Ďakujeme za pochopenie.

Rozpočtár TZB

  Dátum pridania: 2.12.2016

 stavebníctvo

Údržbár mechanik/elektrikár

  Dátum pridania: 1.12.2016

 

Operátor výroby

  Dátum pridania: 1.12.2016

 potravinárske vzdelanie výhodou , Svoje životopisy zasielajte mailom : kasubova@milsy.sk
Ďakujeme všetkým záujemcom. Kontaktovať budeme len vybratých uchádzačov.

Referent predaja - koordinátor OES

  Dátum pridania: 1.12.2016

 obchodné, technické , V prípade, že spĺňate požiadavky a naša pracovná ponuka Vás oslovila, zašlite prosím svoj životopis v slovenskom aj anglickom/ nemeckom jazyku na kontakty uvedené nižšie.

K životopisu pripojte súhlas so spracovaním osobných údajov.

Spoločnosť si vyhradzuje právo kontaktovať iba vybraných kandidátov.

Obchodný zástupca – PE, BN (800 - 3000 Eur/mesiac)

  Dátum pridania: 1.12.2016

  , Ďakujeme za Váš záujem pracovať v našej spoločnosti. V prípade, že Vás naša pracovná ponuka zaujala, pošlite nám prosím svoju žiadosť o prijatie spolu s profesijným životopisom na uvedenú e-mailovú adresu spoločnosti.
V žiadosti o prijatie do pracovného pomeru Vás žiadame napísať súhlas so spracovaním osobných údajov podľa zákona 428/2002 Z.z. v znení neskorších doplnkov. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Bilančný účtovník / Controlling

  Dátum pridania: 1.12.2016

 Ekonomické / Financie / Účtovníctvo , Vaše žiadosti so životopisom zasielajte prosím na uvedenú e-mailovú adresu. Vyhradzujeme si právo kontaktovať len nami vybraných uchádzačov.
Ku Vašej žiadosti pripojte prosím nasledovný súhlas: V súlade s ustanoveniami zákona č. 428/2002 Z.z. v znení neskorších predpisov súhlasím so spracúvaním mojich osobných údajov spoločnosťou Hörmann Automotive Slovakia s.r.o., so sídlom Partizánska 73, 957 01 Bánovce nad Bebravou, v jej personálnej databáze za účelom evidencie záujemcov o zamestnanie, a to po dobu 6 mesiacov, pričom som si vedomý/á toho, že tento súhlas môžem kedykoľvek písomne odvolať.

Operátor/-ka výroby

  Dátum pridania: 1.12.2016

  , Životopis v slovenskom jazyku zasielajte na dole uvedenú e-mailovú adresu.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Čašník, čašníčka

  Dátum pridania: 30.11.2016

 

Praca v Rakusku-dokladanie tovaru

  Dátum pridania: 29.11.2016

 Praca v Rakusku,sklady baliarne,dokladanie tovaru.Praca vhodna pre zeny,muzov aj pary.Niektore pracovne pozicie nepozaduju znalost nemciny. Rakuska pracovna zmluva Rakusky zamestnavatel Mesacny plat s moznostou zaloh Soc. a zdravotne odvody hradene v Rakusku zamestnavatelom Praca na zmennej prevadzke,priplatky Pracovny uvedzok 40 hodin/tyzden Velmi dobre platove podmienky Moznost pracovat cez sviatky-velmi dobry priplatok Nastup ihned..., bez specifikacie

Operátorka

  Dátum pridania: 29.11.2016

  , DOPRAVA - zabezpečená od Prievidze na všetky zmeny - ZDARMA
Bez ubytovania
Práca vhodná pre ženy aj mužov
Trojzmenná prevádzka
Ochota pracovať aj v nadčasoch
Práca v stoji zameraná na precíznosť a spoľahlivosť
Pracovná disciplína a zodpovednosť

V prípade, že Vás daná ponuka zaujala prosíme Vás o zaslanie životopisu na doleuvedenú emailovú adresu.
Pre množstvo reakcií, budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Do predmetu správy prosíme uviesť názov pozície o ktorú sa uchádzate.
K životopisu pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné Vašu žiadosť ďalej spracovať:
„ Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dal súhlas spoločnosti Proact People Slovensko, s.r.o. so spracovaním jeho osobných údajov, uvedených v tomto dokumente, pre účely sprostredkovania zamestnania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu jedného roka, alebo do písomného odvolania v zmysle Zak. č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov."

Čistič/ka (technické čistenie - brigáda)

  Dátum pridania: 29.11.2016

  , Ďakujeme za prejavený záujem. Bližšie informácie o pracovnom mieste je možné získať v pracovné dni v čase od 8.00 hod do 16.00 hod. na telefónnom čísle 0911 701 072, p. Solyomová. Životopisy môžete posielať na: voith.solyomova@vis-sk.sk
S údajmi bude nakladané dôverne a v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov. Všetky údaje budú uložené a spracované v súlade s platnými zákonmi o ochrane osobných údajov a nebudú poskytnuté tretej osobe.

Inžinier pre kvalitu/ starostlivosť o zákazníka

  Dátum pridania: 29.11.2016

 technický smer , V prípade, že spĺňate požiadavky a naša pracovná ponuka Vás oslovila, zašlite prosím svoj životopis v slovenskom aj anglickom/nemeckom jazyku na kontakty uvedené nižšie.

K životopisu pripojte súhlas so spracovaním osobných údajov.

Spoločnosť si vyhradzuje právo kontaktovať iba vybraných kandidátov.

Projektový controller

  Dátum pridania: 28.11.2016

  , V prípade, že spĺňate požiadavky a naša pracovná ponuka Vás oslovila, zašlite prosím svoj životopis v slovenskom aj anglickom/nemeckom jazyku na kontakty uvedené nižšie.

K životopisu pripojte súhlas so spracovaním osobných údajov.

Spoločnosť si vyhradzuje právo kontaktovať iba vybraných kandidátov.

Predavač elektrospotrebičov pre domácnosť

  Dátum pridania: 27.11.2016

 Technické zameranie

Obchodný zástupca - Trenčiansky región

  Dátum pridania: 26.11.2016

  , Táto pozícia je vhodná pre tých kandidátov, ktorí už v minulosti dosiahli preukázateľné výsledky a majú radi výzvy a slobodu, ktorú prináša práca obchodného zástupcu.
Ak sa neobávate silného konkurenčného prostredia, veríte si, máte ochotu trvale sa vzdelávať, chcete sa stretávať so zaujímavými ľuďmi a časom aj kariérne rásť, toto je príležitosť pre vás.
Môžete sa vždy oprieť o stabilný tím a manažment, ktorý vám poskytne kvalitný vstupný tréning a po dosiahnutí očakávaných výsledkov aj možnosť neustále pracovať na osobnostnom raste, zlepšovaní obchodných zručností a kariérnom postupe.
UPOZORNENIE: Pokiaľ používate službu Gmail a neuvidíte v prijatej pošte od nás e-mail s informáciami o výberovom konaní, pravdepodobne ho nájdete v priečinku PROPAGÁCIA, alebo SPAM, pretože Gmail zaviedol novú službu kategorizácie pošty a náš e-mail sa pravdepodobne presunul tam. Preto Vás na túto situáciu upozorňujeme a žiadame Vás, aby ste si pravideľne kontrolovali všetky priečinky vo vašej schránke.

Manažér predajne OKAY Bánovce nad Bebravou

  Dátum pridania: 26.11.2016

  , Ak Vás pracovná ponuka zaujala, zašlite svoj štruktúrovaný životopis, motivačný list, prípadne fotografiu na nižšie uvedenú e-mailovú adresu.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Údaje, ktoré nám poskytnete starostlivo posúdime a spracujeme v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov. Vzhľadom na veľký záujem, bohužiaľ, nie je možné odpovedať každému kandidátovi osobne, preto budeme telefonicky kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá na danú pozíciu.
V prípade, že Vás nebudeme kontaktovať do termínu ukončenia výberového konanie (tzv. 7 dní od zverejnenia inzercie) považujte výberové konanie za uzavreté, s tým, že na danú pozíciu bol vybraný iný kandidát, ktorý spĺňa všetky nami uvedené požiadavky na danú pozíciu.
Ďakujeme za pochopenie.

Ak máte záujem o viac informácií, kliknite na http://kariera.okay.cz/

Plánovač

  Dátum pridania: 25.11.2016

 

Práca pre operátorov výroby v NMnV

  Dátum pridania: 25.11.2016

  , Vybraní uchádzači budú kontaktovaní telefonicky.

Ponuky 1-20 z 52

Správa ponuky práce

Pridajte bezplatne inzerát do sekcie Hľadám prácu.

Pridajte bezplatne inzerát do sekcie Ponúkam prácu.

Ak máte záujem váš občiansky inzerát upravovať, vymazať alebo chcete pridať firemný inzerát do sekcie Ponúkam prácu registrujte sa na portáli.

Ponuky práce

Ponúkate alebo hľadáte prácu v Bánovciach nad Bebravou a okolí? Využite regionálnu ponuku práce na internete!

Internetové služby

Obce v regióne mesta

Bánovce nad Bebravou - Brezolupy, Dolné Naštice, Dolné Ozorovce, Horné Ozorovce, Miezgovce, Pečeňany, Rybany, Ruskovce, Uhrovec, Veľké Držkovce

Podmienky pridania inzerátu

 1. Prevádzkovateľ zverejní na portáloch v sieti Virtualne.sk len inzeráty písané v slovenskom jazyku
 2. V inzercii je zakázané písanie textu inzerátu VEĽKÝMI PÍSMENAMI a pred názov inzerátu vkladať medzeru a znaky ako napr. ? ! ( ) : . „ @ # © a pod. Takéto inzeráty budú zo stránky vymazané.
 3. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo zmeniť alebo zmazať inzeráty, ktoré:
  • sa neriadia platnými zákonmi Slovenskej republiky a sú v rozpore s morálkou a dobrými mravmi
  • obsahujú alebo javia prvky národnostnej, rasovej alebo náboženskej diskriminácie alebo obsahujú informácie poškodzujúce dobré meno
  • obsahom vyzývajú k násiliu a lebo nelegálnym akciám
  • obsahujú obscénny text alebo foto
  • majú sexuálny podtext a ponúkajú erotický tovar alebo služby
  • ponúkajú drogy alebo zbrane
  • sú bez konkrétneho obsahu napr. Ponuka práce na www (názov stránky)
  • obsahujú na priložených fotografiách logá firiem alebo registrované ochranné značky, cenníky, textové informácie, a pod.
  • ponúkajú bezpracné a ľahké zárobky
  • sa svojim textom javia ako podvodné ponuky
  • obsahujú internetové služby a samostatné odkazy na webové stránky
  • obsahujú HTML tagy alebo iné skripty
  • ponúkajú kopírovanie diskiet, CD, DVD, letákov, dopisov, vkladanie letákov do obálok
  • ponúkajú časti tiel alebo telesné orgány
 4. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo vymazať nevhodné a duplicitné inzeráty tj. inzeráty s rovnakým textom pridané na jeden portál v krátkom čase za sebou.
 5. Pri opakovanom porušovaní horeuvedených podmienok si prevádzkovateľ vyhradzuje právo pozastaviť inzerentovi možnosť inzerovať na portáloch v sieti Virtualne.sk
 6. Zverejnený inzerát bude na stránkach viditeľný na dobu určenú inzerantom a po tejto dobe bude automaticky vymazaný.
 7. Zrušiť inzerát pred vypršaním určenej doby inzercie môžu len registrované osoby.
 8. Tieto podmienky pre pridávanie inzerátov nadobúdajú platnosť a účinnosť v okamihu ich zverejnenia. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo tieto podmienky podľa potreby zmeniť, podobne ako aj právo meniť a vylepšovať služby poskytované v sieti Virtualne.sk a to predchádzajúceho oznámenia zmien inzerentovi a bez jeho súhlasu.
Kontakt O nás Reklama Podmienky použitia
lang