banovce.Virtualne.sk
Informačný portál o živote v meste a okolí

Byty, domy, chaty a iné reality v Bánovciach nad Bebravou a okolí

Reality 1-20 z 485

REALITY Bánovce nad Bebravou a okolie

Exkluzívne iba u nás!!!Rekreačná chata 112m2 v Ráztoke, Horná Maríková

Dátum pridania: 26.10.2016

Ponúkame na predaj veľmi peknú chatu 112m2 nachádzajúcu sa v obci Horná Maríková, časť Ráztoka, cca 25 km od Považskej Bystrice, v krásnej a dlhej doline, v pohorí  Javorníkov v chatárskej osade. Prístup autom je možný po asfaltovej ceste až ku chate. Pozemok má 650m2. Chata má 2 podlažia + klenbová pivnica. Chata sa skladá z obývacej izby, spálne, kuchyne, veľkej kúpeľne spojenej s WC a predsiene, dva balkóny a tri vikiere. V podkroví má predprípravu na dve ďalšie miestnosti. Je po kompletnej rekonštrukcii. Má zavedenú pevnú linku a káblovú TV. Chata je podpivničená klenbovou pivnicou z kameňa vhodnou na vináreň a skladovanie. Možná dohoda predať so zariadením. Vykurovanie je riešené kachľovou pecou, ktorá je prepojená na centrálne vykurovanie do radiátorov a ohrev vody. V obývacej miestnosti sa nachádza krb. Kombinovaná konštrukcia: tehla, drevo. Zateplená fasáda. Vlastná voda, žumpa.  Výhody: krásny pozemok s priľahlým horským potokom, tiché prostredie, lyžiarske stredisko Ráztoka vzdialené cca 5 minút peši. Ideálne na relax, víkendy pre rodiny alebo firemné akcie. Možnosť turistiky.

Exkluzívne iba u nás!!!Rekreačná chata 112m2 v Ráztoke, Horná Maríková

Rodinný dom v pôvodnom stave 742m2 Ilava-Klobušice

Dátum pridania: 25.10.2016

Ponúkame na predaj 70 ročný rodinný dom v Klobušiciach z pálenej tehly, krov je v dobrom stave, strecha na rekonštrukciu, zastavaná plocha domu s pozemkom je 742m2, t.j. 20x37m2, čiastočne podpivničený 10m2, 1 - podlažný, 2 - izbový dom bez kúpeľne  je vhodný na rekonštrukciu, je tam prístavba ďalších domov, ktoré slúžili ako kúpeľňa a možná toaleta, a ďalšie priestranstva na hospodárske účely. Na pozemku sú všetky inžinierske siete, plyn, voda, kanalizácia. Dom je celodenne slnečný a nie je v rušnej časti mesta. Pri rýchlom jednaní je možnosť aj zníženia ceny.

Rodinný dom v pôvodnom stave 742m2 Ilava-Klobušice

Exkluzívne iba u nás!!! Ponúkame NA PRENÁJOM úspornú novostavbu v obci Plevník

Dátum pridania: 25.10.2016

Ponúkame Vám NA PRENÁJOM,  nový (nikdy neobývaný) rodinný dom v centre obce Plevník, na rovine, pri potoku, s krásnym výhľadom na malý Manín a s prístupom cez vlastný mostík.  Výmera pozemku je 860m2. Dom je postavený fínskou sendvičovou technológiou. Strecha je bramac a tondach, ríny, zvody a parapety sú z medi. Kanalizácia je riešená vlastnou biologickou čističkou. Altánok je možné využiť aj ako prístrešok pre dve osobné autá. Vstup na pozemok je cez automatickú - diaľkovo ovládanú bránu. Pozemok bol upravený vysokým návozom ornice a je pripravený na zasiatie trávnika. Plot od potoka je kovaný, z opačnej strany za domom z panelov s pletivom. Zastavaná plocha všetkých podlaží je 190m2, vyobrazený prístrešok má zastavanú plochu 50m2. Dispozícia prízemia je otvorená, kuchyňa voľne prechádza do obývacej a jedálenskej časti a je tu aj otvorené schodisko do podkrovia. Na prízemí je centrálny krb s teplovzdušným rozvodom. Strop nad prízemím je drevený, trámový, podhľadový. Z obývacej časti je prístup na terasu na južnú stranu domu. V podkroví sú štyri samostatné spálne s menšou kúpeľňou. Vykurovanie prízemia je plynom alebo krbom, v podkroví je len elektrické, konvektormi. Podlahy sú drevené, laminátové aj keramické. Na všetkých oknách sú žalúzie, dvere a zárubne sú z masívu, a je tu centrálny rozvod vysávača, treba doplniť vysávač. V dome je funkčné TV Magio a internet a je chránený funkčným alarmom. Vyfotené zariadenie je úplne nové a je v cene prenájmu. Kaucia je: 3750€. Na dlhodobý prenájom.

Exkluzívne iba u nás!!! Ponúkame NA PRENÁJOM úspornú novostavbu v obci Plevník

Exkluzívne iba u nás!!! Luxusne zariadený rodinný dom Lednické Rovne

Dátum pridania: 22.10.2016

Exkluzívne iba u nás! Ponúkame Vám na predaj nadštandardný, luxusne zariadený, rodinný dom v Lednických Rovniach - novostavba, okr. Púchov s dvojgarážou a altánkom. Polovica domu je podpivničená. Predáva sa so zariadením. Dom bol skolaudovaný pred tromi rokmi a je so všetkými prípojkami - voda, elektrina, plyn, kanalizácia. Má dve kúpeľne, na každom poschodí jednu spálňu, jednu hosťovskú izbu a detskú izbu, obývačka je prepojená s jedálňou. V blízkosti je kompletná občianska vybavenosť - škola, škôlka, supermarket, pohostinstvo... Možnosť nasťahovania 1/2017. Maklér odporúča.

Exkluzívne iba u nás!!! Luxusne zariadený rodinný dom Lednické Rovne

Murované bungalovy v pôvodnom stave + pozemok v Manínskej Tiesňave vhodné ako malometrážne domčeky

Dátum pridania: 20.10.2016

Ponúkame Vám na predaj murované bungalovy s pozemkom v pôvodnom stave, ktoré sa nachádzajú v krásnom horskom prostredí Manínskej Tiesňavy okr. Považská Bystrica, na okraji chránenej krajinnej oblasti. na ploche 30.000 m2, iba 6 km od Považskej Bystrice. Jedná sa o 32 jestvujúcich murovaných bungalovov a inžinierskymi sieťami pozostávajúcich z 2 izieb s vlastnou kúpeľňou, WC, predsieňou a logiou, ktoré sú v súčasnosti pripravené na rekonštrukciu a modernizáciu. Zastavaná plocha jedného bungalovu je 45m2 a úžitková plocha je 42m2, v súčasnosti pred rekonštrukciou. Pozemok k jednotlivým bungalovom podľa polohy 100-150 m2 + spoluvlastníctvo k priľahlým pozemkom 150-300m2. Ku každému bungalovu je parkovacie miesto a spoluvlastnícky podiel k príjazdovým cestám a chodníkom. Klient má možnosť výberu bungalovu z radových dvoj a štvor bungalovov s vlastnými vchodmi a prípojkami elektrickej energie, vody a kanalizácie s možnosťou pripojenia na plyn. Cena jednotlivých bungalovov vrátane podielov na pozemkoch je uvedená nižšie a je v stave pred rekonštrukciou. V okolí sa nachádza veľmi pekná príroda, pekná lokalita vhodná na rekreovanie, tichá lokalita. Výhodná ponuka, nutné vidieť! ceny jednotlivých BGV s pozemkami v Chatovej osade Tiesňava: BGV č. 1 až 4 v súbore "A"  - cena jedného BGV s pozemkami a spevnenými plochami je € 19.669,-.   BGV  č. 1 až 4 v súbore "B"  - celková cena jedného BGV je € 19.731,-.      BGV  č. 1 a 2 v  súbore  "C"  - celková cena jedného BGV je € 22.481,-.     BGV  č. 1 a 2 v  súbore  "D"  - celková cena jedného BGV je € 22.481,-.    BGV č. 1 a 2  v  súbore  "E"  - celková cena jedného BGV je € 22.731,-. BGV č. 1 a 2 v súbore "L" - celková cena jedného BGV je € 16.050,-.  BGV  č. 3 v súbore "L" - celková cena € 16.925,-.                       BGV č. 4 až 6 v súbore "L" € - celková cena jedného BGV je € 17.425,-. BGV č. 1 a 2 v súbore "K" - celková cena jedného BGV je € 16.300,-.        BGV č. 3 v súbore "K" - celková cena € 16.425,-.                                  BGV č. 4 v súbore "K" - celková cena € 19.981,-.                                  BGV č. 5 v súbore "K"  - celková cena € 19.606,-. BGV č. 6 v súbore "K" - celková cena € 19.231,-. BGV č. 7 v súbore "K" - celková cena € 18.606,-. BGV č. 1 až 5 v súbore "N" - celková cena € 16.581,-.                                 Výmery pozemkov sú orientačné pri presnom zameraní môže prísť k menším úpravám. V cene pozemkov je započítaný aj vlastnícky podiel k inžinierskym sieťam v areáli. Dovedenie plynovodu k bungalovom vyjde  € 1.000,- na jeden BGV.    

Murované bungalovy v pôvodnom stave + pozemok v Manínskej Tiesňave vhodné ako malometrážne domčeky

Pekný rodinný dom v rekonštrukcii, Lednické Rovne, 2156 m2

Dátum pridania: 18.10.2016

Ponúkame Vám na predaj pekný rodinný dom v tichej a žiadanej lokalite Lednických Rovni časti Medné..Je vhodný na rekreačné i celoročné bývanie.Na pozemku o rozlohe 2156 m2 sa nachádza dom + prístavba, podpivničená hospodárska budova ,vodovodná šachta,potok, ktorý je aj hranicou pozemku a veľký ovocný sad. V r.2008-2011 prešiel dom rozsiahlou rekonštrukciou. Hrubá stavba je prevažne z nepálenej tehly a má kamenné základy.Čo sa týka rekonštrukcie bola vymenená strešná krytina zn. ROVA, spevnené základy podbetónovaním a odvodnenie odvodňovacou drenážou, výmena plastových okien zn. SLOVAKTUAL - zlatý dub,nové omietky prevažne vo vrchnej časti domu, čiastočné rozvody elektriny a kúrenia s novým rozvádzačom s dvoj - meraním ( + projekt) . Na pozemku sa nachádza nová el. prípojka s dvoj meraním. El. rozvody sú rozvedené čiastočne a je potrebné ich skompletizovať do poistnej skrinky. Kúrenie je vo väčšine domu napojené z krbovej vložky a jeho súčasťou je aj obojživelný bojler. Na prízemí domu sa nachádzajú 3 izby, schodisko a menšia kuchyňa, na poschodí sú ďalšie 2 izby a plánovaná murovaná kúpeľňa. V podkroví je plánovaný balkón s dvomi francúzskymi oknami. Súčasťou domu je aj malá prístavba v pôvodnom stave v ktorej sa nachádza 1 izba, kuchynka a malá kúpeľňa. Celková obytná plocha domu s prístavbou je okolo 180 m2. Dom je bez akéhokoľvek bytového zariadenia.Výmera pozemku je 2156 m2 . Cena domu  : 45 000 €

Pekný rodinný dom v rekonštrukcii, Lednické Rovne, 2156 m2

Rekreačný pozemok / záhrada , Mníchova Lehota, 765 m2

Dátum pridania: 18.10.2016

Ponúkame Vám na predaj pekný pozemok - záhradu v  Mníchovej Lehote časť Húštik. Pozemok je mierne svahovitý a nachádza sa v chatovej oblasti v  tichom , krásnom prostredí. Na pozemku sa nachádza unimobunka a ovocné stromy. Pozemok je oplotený s výmerou 765 m2, Na hranici pozemku sa nachádza potok V okolí je pekná príroda vhodná na rekreačné využitie. Cena pozemku je : 35 000 €

Rekreačný pozemok / záhrada , Mníchova Lehota, 765 m2

3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii, Dubnica nad Váhom, ul. Kollárova, 65 m2 + pivnica a balkón

Dátum pridania: 18.10.2016

Ponúkame Vám na predaj pekný 3 izbový byt po kompletnej rekonštrukcii vo veľmi žiadanej lokalite mesta Dubnica nad Váhom, na Kollárovej ulici. Nachádza sa na vyvýšenom prízemí panelového domu s výťahom a výmerou 65 m2 s pivnicou a pekným obkladaným balkónom. V bytovom dome je moderný vstup zasúvacích dverí, s 2 - výťahmi, elektrickým vrátnikom, novými schránkami, kamerovým systémom. Byt je po kompletnej rekonštrukcii, okrem jednej podlahy v izbe - PVC, a pozostáva zo vstupnej chodby, kuchyne s východom na balkón, obývacej izby, spálne, detskej izby, murovanej kúpeľne s rohovou vaňou a umývadlom, samostatným WC, špajze, ktorá je na chodbe. V kuchyni je veľmi pekná kuchynská linka. Okná sú nové, plastové. Mesačné náklady na bývanie sú cca 150€. V okolí je kompletná občianska vybavenosť, parkovanie pri dome.

3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii, Dubnica nad Váhom, ul. Kollárova, 65 m2 + pivnica a balkón

Stavebný pozemok - Zubák okr. Púchov, 689 m2

Dátum pridania: 14.10.2016

Ponúkame Vám na predaj pekný stavebný pozemok v okrese Púchov, lokalita  Zubák.Pozemok je rovinatý na peknom mieste s výmerou 689 m2 vhodný  na výstavbu rodinného domu. Prístupová cesta je asfaltová, parkovanie pri ceste. Na pozemku je dovedená elektrika a voda. V okolí sa nachádza pohostinstvo, potraviny, škola, pekná príroda vhodná na rekreačné využitie. Cena pozemku je 10 000 € + DOHODA.

Stavebný pozemok - Zubák okr. Púchov, 689 m2

Pozemok s hrubou stavbou - Lednica - 795 m2

Dátum pridania: 13.10.2016

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok vhodný na výstavbu RD/chaty. Nachádza sa v žiadanej lokalite vo veľmi peknom prostredí okresu Púchov, v obci Lednica. Pozemok má výmeru 795 m2. Na pozemku je postavená hrubá stavba. Prístupová cesta je asfaltová. Na pozemku sa nachádza voda a elektrina. V okolí je veľmi pekná príroda vhodná na rekreačné využitie. Cena pozemku je 15 000 €

Pozemok s hrubou stavbou - Lednica - 795 m2

Pozemok - orná pôda, Považská Bystrica - Papradno 1827 m2

Dátum pridania: 13.10.2016

Ponúkame Vám na predaj pozemok - orná pôda vo veľmi peknej lokalite Papradno,( neďaleko farmy ) v okrese Považská Bystrici. Pozemok je svahovitý, slnečný, prístupová cesta je prašná, parkovanie na ceste, výmera 1827 m2. Asi 100 m od pozemku sa nachádza voda a elektrina. V okolí je veľmi pekná príroda, pohostinstvo , potraviny, škola, detské ihrisko... Cena  Pozemku je 16 000 € + DOHODA 

Pozemok - orná pôda, Považská Bystrica - Papradno 1827 m2

Znížená cena ! Stavebný pozemok, Nosice - Biele Potoky, 4509 m2 - Dohoda

Dátum pridania: 13.10.2016

Ponúkame Vám na predaj pozemky - rekreačný pozemok - Susediaca parcela chatovej oblasti zvanej Cérov, známej chatovej oblasti využívanej najmä vlastníkmi z okolia Púchova, ale i iných regiónov od Považia až po Bratislavu. Predmetná parcela sa nachádza v podhorskej oblasti nad vodným dielom Nosice , ktoré je vzdialené od danej lokality cca 700-800 metrov v mierne svahovitom teréne . Parcela je orientovaná juho – západne , zo severnej strany ju chráni les a pokračujúci svah. Pozemok je na úpätí svahu. Pozemok je zapísaný v katastri nehnuteľností ako TTP o celkovej výmere 4 509 m2. V ponuke je tiež susediaci pozemok o rozlohe 4 505 m2. Parcelu obopína z južnej ako i západnej časti cesta zakreslená v mape. Pozemky sú v Územnom pláne zahrnuté do oblasti výstavby domova chát. Možnosť vybudovania elektrickej prípojky je zo vzdušného vedenia smerujúceho pozdĺž západnej strany cesty. Voda a vodovodná prípojka je možná realizovaním vlastnej studne, ako to využívajú v susedných nehnuteľnostiach. Susediace chaty a nehnuteľnosti využívajú slnečné kolektory a slnečnú energiu, pretože v danej lokalite orientovanej na juhozápad je veľa svetelných dní.Predmetná lokalita je vzdialená od najbližšej obce Nosice, cca 2,5 – 3 km, ktoré tvoria časť mesta Púchov. Nosice a Púchov sú spojené štátnou cestou, ktorá vedie popri rieke Váh a železničnou traťou Žilina-Bratislava vo vzdialenosti 2, 5 km. Nosice a centrum mesta Púchov sú spojené miestnou hromadnou dopravou. Na železničnej stanici Púchov stoja všetky slovenské ako i medzinárodné rýchliky, taktiež autobusová doprava. Z lokality Biele Potoky je možné prejsť cez teleso priehrady /priehradný múr/ Nosice do kúpeľného strediska Nimnica . Pozemok v lokalite Biele Potoky je vhodné využiť na výstavbu domov, chát, alebo agroturistiky. 

Znížená cena ! Stavebný pozemok, Nosice - Biele Potoky, 4509 m2 - Dohoda

Novinový prenosný stánok, Ilava- Klobušice , 6 m2

Dátum pridania: 13.10.2016

Ponúkame Vám na predaj obchodný objekt - prenosný novinový stánok vo veľmi žiadanej lokalite v Ilave na parkovisku firmy Leoni,na hlavnom ťahu TN-ZA v miestach pri vrátnici závodu, kde sa denne premiestňujú stovky zamestnancov firmy, v blízkosti aj Kaufland, centrálne sklady a niekoľko iných veľkých firiem, v plane rozšírenie skladov Kauflandu v susedstve novinového stánku. Elektricky prúd 220 V, osvetlenie a elektrické prípojky funkčne, napojenie zatiaľ zdarma bez úhrady za energiu z Leoni, žiaden prenájom pozemku. Dobra investícia na dobrom mieste. Cena je 2 880 €

Novinový prenosný stánok, Ilava- Klobušice , 6 m2

Znížená cena ! Stavebný pozemok, Nosice - Biele Potoky, 9 014 m2

Dátum pridania: 13.10.2016

PREDAJ pozemky - rekreačný pozemok - susediaca parcela chatovej oblasti zvanej Cérov, známej chatovej oblasti využívanej najmä vlastníkmi z okolia Púchova, ale i iných regiónov od Považia až po Bratislavu. Predmetná parcela sa nachádza v podhorskej oblasti nad vodným dielom Nosice , ktoré je vzdialené od danej lokality cca 700-800 metrov v mierne svahovitom teréne . Parcela je orientovaná juho – západne , zo severnej strany ju chráni les a pokračujúci svah. Pozemok je na úpätí svahu. Pozemok je zapísaný v katastri nehnuteľností ako TTP o celkovej výmere 9014 m2. Parcely obopína z južnej ako i západnej časti cesta zakreslená v mape. Pozemky sú v Územnom pláne zahrnuté do oblasti výstavby domova chát. Možnosť vybudovania elektrickej prípojky je zo vzdušného vedenia smerujúceho pozdĺž západnej strany cesty. Voda a vodovodná prípojka je možná realizovaním vlastnej studne, ako to využívajú v susedných nehnuteľnostiach. Susediace chaty a nehnuteľnosti využívajú slnečné kolektory a slnečnú energiu, pretože v danej lokalite orientovanej na juhozápad je veľa svetelných dní.Predmetná lokalita je vzdialená od najbližšej obce Nosice, cca 2,5 – 3 km, ktoré tvoria časť mesta Púchov. Nosice a Púchov sú spojené štátnou cestou, ktorá vedie popri rieke Váh a železničnou traťou Žilina-Bratislava vo vzdialenosti 2, 5 km. Nosice a centrum mesta Púchov sú spojené miestnou hromadnou dopravou. Na železničnej stanici Púchov stoja všetky slovenské ako i medzinárodné rýchliky, taktiež autobusová doprava. Z lokality Biele Potoky je možné prejsť cez teleso priehrady /priehradný múr/ Nosice do kúpeľného strediska Nimnica . Pozemok v lokalite Biele Potoky je vhodné využiť na výstavbu domov, chát, alebo agroturistiky. Cena 65 000 € Možnosť prikúpenia ďalších susediacich pozemkov až do výmery cca 20 000 m2

Znížená cena ! Stavebný pozemok, Nosice - Biele Potoky, 9 014 m2

Znížená cena ! Stavebný pozemok, Nosice - Biele Potoky, 4505 m2

Dátum pridania: 13.10.2016

NA PREDAJ pozemky - rekreačný pozemok - Susediaca parcela chatovej oblasti zvanej Cérov, známej chatovej oblasti využívanej najmä vlastníkmi z okolia Púchova, ale i iných regiónov od Považia až po Bratislavu. Predmetná parcela sa nachádza v podhorskej oblasti nad vodným dielom Nosice , ktoré je vzdialené od danej lokality cca 700-800 metrov v mierne svahovitom teréne . Parcela je orientovaná juho – západne , zo severnej strany ju chráni les a pokračujúci svah. Pozemok je na úpätí svahu. Pozemok je zapísaný v katastri nehnuteľností ako TTP o celkovej výmere 4 505 m2. V ponuke je tiež susediaci pozemok o rozlohe 4 509 m2. Parcelu obopína z južnej ako i západnej časti cesta zakreslená v mape. Pozemky sú v Územnom pláne zahrnuté do oblasti výstavby domova chát. Možnosť vybudovania elektrickej prípojky je zo vzdušného vedenia smerujúceho pozdĺž západnej strany cesty. Voda a vodovodná prípojka je možná realizovaním vlastnej studne, ako to využívajú v susedných nehnuteľnostiach. Susediace chaty a nehnuteľnosti využívajú slnečné kolektory a slnečnú energiu, pretože v danej lokalite orientovanej na juhozápad je veľa svetelných dní.Predmetná lokalita je vzdialená od najbližšej obce Nosice, cca 2,5 – 3 km, ktoré tvoria časť mesta Púchov. Nosice a Púchov sú spojené štátnou cestou, ktorá vedie popri rieke Váh a železničnou traťou Žilina-Bratislava vo vzdialenosti 2, 5 km. Nosice a centrum mesta Púchov sú spojené miestnou hromadnou dopravou. Na železničnej stanici Púchov stoja všetky slovenské ako i medzinárodné rýchliky, taktiež autobusová doprava. Z lokality Biele Potoky je možné prejsť cez teleso priehrady /priehradný múr/ Nosice do kúpeľného strediska Nimnica . Pozemok v lokalite Biele Potoky je vhodné využiť na výstavbu domov, chát, alebo agroturistiky. 

Znížená cena ! Stavebný pozemok, Nosice - Biele Potoky, 4505 m2

Veľký rodinný dom po čiastočnej rekonštrukcii, Púchov + pozemok 604 m2

Dátum pridania: 13.10.2016

Ponúkame Vám na predaj pekný, veľký rodinný dom v Púchove. Nachádza sa na rovinatom pozemku, vo veľmi žiadanej lokalite. V dome prebehla čiastočná rekonštrukcia. Má 3 poschodia, jedno podzemné a dve nadzemné s celkovou plochou 360 m2, 7 obytných izieb a 12 neobytných, všetky inžinierske siete na pozemku, kúrenie plynovým kotlom, ohrev TÚV plyn+elektrika, garážovanie vozidla priamo v dome, záhrada o výmere 604 m2. Plastové dvere a okná. Možnosť krbu a kotla na tuhé palivo. Vzdialenosť do centra 5 min, 1km. Kompletná občianska vybavenosť. Cena domu je 148 500 €

Veľký rodinný dom po čiastočnej rekonštrukcii, Púchov + pozemok 604 m2

ZĽAVA ! Skladový areál na prenájom, PB – Sverepec + pozemok 4 974 m2

Dátum pridania: 13.10.2016

Ponúkame na prenájom skladový areál nachádzajúci sa v žiadanej lokalite v Považskej Bystrici, časť Sverepec. Areál má dobrú polohu – pri hlavnej ceste. Priestory sú v dobrom stave. Areál pozostáva z 4 974 m2 spevnenej asfaltovej plochy vhodnej na rôznorodé využitie, zo skladovej haly a dielne. Skladová hala má výmeru cca 461 m2, je nezateplená a jej súčasťou sú aj kancelárske priestory, ktoré sa prenajímajú aj so zariadením a sociálne zariadene s celkovou výmerou cca 130 m2. Dielňa je nezateplená a má výmeru cca 220 m2. Plocha pre manipuláciu je 720 m2. Prístup k areálu je po asfaltovej prístupovej ceste. Na pozemku sa nachádzajú všetky IS – voda + vlastná studňa, elektrina - podružné meranie, kanalizácia - splašková do žumpy a dažďová do potoka. Plyn je v ceste.  Konštrukcia hál je železobetonová/tehlová. Výhodami sú výborná dostupnosť aj pre nákladnú dopravu, blízkosť diaľničného privádzača na diaľnicu D1, bezproblémové parkovanie v areáli. Areál je vhodný je na výrobnú alebo obchodnú činnosť. Majiteľ požaduje prednostne prenajať celý komplex naraz, ale po dohode možnosť prenajatia aj po častiach. Cena za prenájom celého areálu je 1 197 €/mesiac + energie. Uvedená cena sú bez DPH. Majiteľ požaduje pri podpise nájomnej zmluvy 2 mesačnú kauciu + 1 mesačný nájom. 

ZĽAVA ! Skladový areál na prenájom, PB – Sverepec + pozemok 4 974 m2

Pozemok, Horná Maríková - Ráztoka, 2 320 m2

Dátum pridania: 13.10.2016

Ponúkame na predaj pekný, slnečný pozemok v žiadanej lokalite v Hornej Maríkovej (okr. PB), časť Ráztoka. Pozemok má celkovú výmeru až 2 320 m2, rozmery pozemku sú cca 94,67 m x 23,59 m. Je umiestnený mimo zastavaného územia obce a v katastri vedený ako TTP. K pozemku vedie spevnená, prašná cesta. Pozemok je ideálny na výstavbu rodinného domu zrubového typu alebo na výstavbu chaty či iného rekreačného zariadenia. Na pozemku sa nachádzajú inžinierske siete: voda a elektrika. Na pozemok je vypracovaný geometrický plán. V blízkosti, cca 100 m od pozemku sa nachádza obľúbené lyžiarske stredisko SKI Ráztoka, takže pozemok je vhodný aj pre developerov.  V okolí je nádherná príroda Javorníkov so širokými celoročnými možnosťami pre turistiku.  Cena pozemku je 33 €/m2.

Pozemok, Horná Maríková - Ráztoka, 2 320 m2

Pozemok, Horná Maríková - Ráztoka, 3 937 m2

Dátum pridania: 13.10.2016

Ponúkame na predaj pekný, slnečný pozemok v žiadanej lokalite v Hornej Maríkovej (okr. PB), časť Ráztoka. Pozemok má celkovú výmeru až 3 937 m2, rozmery pozemku sú cca 43,5 m x 78,18 m. Je umiestnený mimo zastavaného územia obce a v katastri vedený ako TTP. K pozemku vedie spevnená, prašná cesta. Pozemok je ideálny na výstavbu rodinného domu zrubového typu alebo na výstavbu chaty či iného rekreačného zariadenia. Na pozemku sa nachádzajú inžinierske siete: voda a elektrika. Na pozemok je vypracovaný geometrický plán. V blízkosti, cca 100 m od pozemku sa nachádza obľúbené lyžiarske stredisko SKI Ráztoka, takže pozemok je vhodný aj pre developerov.  V okolí je nádherná príroda Javorníkov so širokými celoročnými možnosťami pre turistiku.  Cena pozemku je 33 €/m2.

Pozemok, Horná Maríková - Ráztoka, 3 937 m2

Stavebný pozemok - Milochov - 2000 m2

Dátum pridania: 13.10.2016

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok v žiadanej lokalite Považskej Bystrice - mestská časť Milochov. Pozemok je rovinatý, slnečný, na hranici sú IS a studňa. Pozemok je vedený ako ovocný sad s možnosťou výstavby rodinného domu , alebo rekreačnej chaty. V okolí sa nachádza základná občianska vybavenosť a veľmi pekná príroda vhodná na oddych alebo rôzne športové aktivity. Cena pozemku je 26 €/m2.

Stavebný pozemok - Milochov - 2000 m2
Reality 1-20 z 485

Správa inzerátov Reality

Bezplatné pridávanie inzerátov v sekcii reality je pre občanov podmienené registráciou na portáli.

Realitné kancelárie a ostatné firmy môžu zadávať inzeráty neobmedzene prostredníctvom zakúpeného zápisu v Katalógu firiem alebo kreditným systémom prostredníctvom registrácie na portáli.

Reality na mape

Reality na mape

Priemerné ceny za m2 nehnuteľností

byty742.12 €Zostup
byty 1-izbove745.26 €Zostup
byty 2-izbove770.79 €Vzostup
byty 3-izbove714.71 €Zostup
byty 4- a viac izbove689.28 €Vzostup
byty garsonky700.00 €
domy392.29 €Vzostup
novostavby199.00 €
pozemky15.95 €Vzostup

REALITY

Kupujete alebo predávate dom, byt alebo iné reality v Bánovciach nad Bebravou? Inzerujte na stránkach mesta a váš inzerát sa zobrazí na mape mesta a aj na regionálnom portáli!

Všeobecné podmienky pridania inzerátu

 1. Prevádzkovateľ zverejní na portáloch v sieti Virtualne.sk len inzeráty písané v slovenskom jazyku
 2. V inzercii je zakázané písanie textu inzerátu VEĽKÝMI PÍSMENAMI a pred názov inzerátu vkladať medzeru a znaky ako napr. ? ! ( ) : . „ @ # © a pod. Takéto inzeráty budú zo stránky vymazané.
 3. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo zmeniť alebo zmazať inzeráty, ktoré:
  • sa neriadia platnými zákonmi Slovenskej republiky a sú v rozpore s morálkou a dobrými mravmi
  • obsahujú alebo javia prvky národnostnej, rasovej alebo náboženskej diskriminácie alebo obsahujú informácie poškodzujúce dobré meno
  • obsahom vyzývajú k násiliu a lebo nelegálnym akciám
  • obsahujú obscénny text alebo foto
  • majú sexuálny podtext a ponúkajú erotický tovar alebo služby
  • ponúkajú drogy alebo zbrane
  • sú bez konkrétneho obsahu napr. Ponuka práce na www (názov stránky)
  • obsahujú na priložených fotografiách cenníky, textové informácie, a pod.
  • ponúkajú bezpracné a ľahké zárobky
  • sa svojim textom javia ako podvodné ponuky
  • obsahujú internetové služby a samostatné odkazy na webové stránky
  • obsahujú HTML tagy alebo iné skripty
  • ponúkajú kopírovanie diskiet, CD, DVD, letákov, dopisov, vkladanie letákov do obálok
  • ponúkajú časti tiel alebo telesné orgány
 4. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo vymazať nevhodné a duplicitné inzeráty tj. inzeráty s rovnakým textom pridané na jeden portál v krátkom čase za sebou a inzeráty zaradené do neprislúchajúcich kategórií.
 5. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo nepovoliť alebo vymazať zobrazenie obrázkov, na ktoré nemá inzerujúci zakúpené licenčné práva alebo on sám nie je ich autorom. Vkladateľ obrázkov si je plne vedomý, že za porušenie autorského zákona nesie plnú zodpovednosť a prevádzkovateľ portálu sa dištancuje od akejkoľvek zodpovednosti voči tretím osobám.
 6. Pri opakovanom porušovaní horeuvedených podmienok si prevádzkovateľ vyhradzuje právo pozastaviť inzerentovi možnosť inzerovať na portáloch v sieti Virtualne.sk
 7. Zverejnený inzerát bude na stránkach viditeľný na dobu určenú inzerantom a po tejto dobe bude automaticky vymazaný.
 8. Zrušiť inzerát pred vypršaním určenej doby inzercie môžu len registrované osoby.
 9. Tieto podmienky pre pridávanie inzerátov nadobúdajú platnosť a účinnosť v okamihu ich zverejnenia. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo tieto podmienky podľa potreby zmeniť, podobne ako aj právo meniť a vylepšovať služby poskytované v sieti Virtualne.sk a to predchádzajúceho oznámenia zmien inzerentovi a bez jeho súhlasu.

Zakúpenie kreditu pre zadávanie inzercie alebo topovanie pozícií inzerátov platí pre komerčné inzeráty firiem alebo občanov. V prípade, že má firma zakúpenú registráciu v Katalógu firiem a služieb zadávanie inzerátov je bezplatné.
Registrácia do Katalógu firiem a služieb

Občan pridáva inzeráty bezplatne. V prípade, že chce občan presunúť inzerát na vyššie pozície – do sekcie TOP INZERÁTY musí si zakúpiť kredit.

Ak chcete zadať komerčný inzerát alebo chcete topovať pozíciu občianskeho inzerátu (presunúť ho na vyššiu pozíciu v sekcii Inzercia alebo Reality) musíte si zakúpiť kredit.

Topovať inzerát - znamená posunúť ho na vyššie pozície TOP INZERÁTU v danej kategórii na podstránke Inzercia a alebo Reality - možno tak občiansky (nekomerčný inzerát pridaný zadarmo) ako aj inzerát komerčný - firemný (zakúpený prostredníctvom kreditu).

Ceny komerčnej inzercie a ceny topovania sú uvedené v príslušnom cenníku.

Postup zakúpenia kreditu:

 1. Zakúpenie kreditu – v rozklikávacom okienku Počet kreditov si nastavíte počet potrebných kreditov na zakúpenie.
 2. Po kliku na tlačítko Kúpiť sa vám vygeneruje zálohová faktúra, ktorú je potrebné uhradiť na číslo účtu predajcu inzercie uvedenom na faktúre.
 3. Váš kredit bude aktivovaný najneskôr 24 hodín od pripísania požadovanej sumy účet. O jeho aktivácii budete vyrozumený E-mailom.
 4. Od momentu aktivácie kreditu môžete zadávať komerčné inzeráty na podstránky Inzercia a Reality.
 5. Ak ste v sekcii Mojich údajoch vypísali vaše IČO, do 15 dní od pripísania platby zálohovej faktúry na účet, vám bude poštou zaslaná ostrá faktúra ako daňový doklad.

CENNÍK KOMERČNEJ INZERCIE

1 kredit = ;-ratio-; €

Cenník VEĽKÉ MESTO
dĺžka trvania inzerátu1 inzeratTOPinzerát druhé a ďalšie mesto
1 týždeň1,001,001,00
2 týždne2,001,501,00
3 týždne3,002,001,50
1 mesiac4,002,502,00
2 mesiace6,003,003,00
4 mesiace8,004,004,00
Cenník MALÉ MESTO
dĺžka trvania inzerátu1 inzeratTOPinzerát druhé a ďalšie mesto
1 týždeň0,800,800,80
2 týždne1,601,200,80
3 týždne2,401,601,20
1 mesiac3,202,001,60
2 mesiace4,802,402,40
4 mesiace6,403,203,20

Pozor topovať inzerát môžete len na meste, na ktorom ste registrovaný!

Cenník VEĽKÉ MESTOpríplatok v € za TOP
dĺžka trvania inzerátu1 mesto/ 1 inzerát
1 týždeň1,00
2 týždne1,50
3 týždne2,00
1 mesiac2,50
2 mesiace3,00
4 mesiace4,00
Cenník MALÉ MESTOpríplatok v € za TOP
dĺžka trvania inzerátu1 mesto/ 1 inzerát
1 týždeň0,80
2 týždne1,20
3 týždne1,60
1 mesiac2,00
2 mesiace2,40
4 mesiace3,20

Internetové služby

Obce v regióne mesta

Bánovce nad Bebravou - Brezolupy, Dolné Naštice, Dolné Ozorovce, Horné Ozorovce, Miezgovce, Pečeňany, Rybany, Ruskovce, Uhrovec, Veľké Držkovce
Kontakt O nás Reklama Podmienky použitia
lang