banovce.Virtualne.sk
Informačný portál o živote v meste a okolí

Byty, domy, chaty a iné reality v Bánovciach nad Bebravou a okolí

Reality 1-20 z 36

REALITY Bánovce nad Bebravou a okolie

Kancelárske priestory 20 m2 so sociálnym zázemím, s parkoviskom pri hlavnom ťahu TN - Prievidza

Dátum pridania: 13.5.2016

Poloha: kancelársky priestor sa nachádza v budove s vlastnou parkovacou plochou v Bánovciach nad Bebravou na frekventovanej ulici SNP, v tesnej blízkosti hlavného ťahu TN - Prievidza. Ulica vedie k budúcemu areálu ( vo výstavbe ) obchodného domu Billa, nachádzajú sa na nej obchody a kancelárie a je viditeľná aj z Trenčianskej cesty ( na budovu je možné umiestniť reklamný pútač ). Opis: areál je ohradený so vstupom cez vlastnú uzamykateľnú bránu - je vybavený bezpečnostným systémom. Pozostáva z budovy a parkovacej plochy ( o rozlohe cca 300 m2 ), na parkovacej ploche sú k dispozícii dve samostatné garáže. Samotná budova je dvojpodlažná s podkrovím. Podlažie s kancelárskymi priestormi tvorí vstupná predsieň, hala ( využiteľná ako čakáreň ) s dvoma samostatnými toaletami, kuchynkou ( 13 m2 ), kancelária ( 20 m2 ) vybavenej kúpeľňou ( dva oddelené sprchovacie kúty ). Ku kancelárii patrí okrem sociálnej časti spoločná chodba a samozrejme možnosť užívať spoločnú kuchynku. Budova bola rekonštruovaná, vybavená novými plastovými oknami, podlahami ( dlažba, plávajúce podlahy ), stierkami, zrenovovanými sociálnymi zariadeniami vrátane kuchynky, novou vonkajšou fasádou, zámkovou dlažbou na parkovisku a ďalšími úpravami za účelom jej reprezentatívneho vzhľadu. Je vykurovaná ústredným kúrením plynovým, odpad je zvedený do verejnej kanalizácie. Je vybavená bezpečnostným zariadením. Budova stojí na pozemku o rozlohe 505 m2. JNa budovu bude možné umiestniť aj reklamný pútač viditeľný z hlavného ťahu TN - Prievidza.

Kancelárske priestory 20 m2 so sociálnym zázemím, s parkoviskom pri hlavnom ťahu TN - Prievidza

Luxusný, kompletne prerobený a zariadený 3-izbový byt v Trenčíne, ul. Legionárska, 82 m2

Dátum pridania: 11.4.2016

Ponúkame na prenájom luxusný 3-izb.kompetne prerobený a moderne zariadený byt v lukratívnej lokalite centra mesta Trenčín na námestí sv. Anny na ul. Legionárska Nachádza sa na 3 poschodí s výťahom a výmerou 82 m2. Byt je po kompletnej rekonštrukcii a je luxusne zariadený. Byt pozostáva z kuchyne prepojenej s obývacou izbou, 2 izieb, chodby, veľkej kúpeľne s WC a bidetom. Kuchynská linka je moderná so vstavanými spotrebičmi a oknom, v obývacej časti je jedálenský stôl, kožená sedacia súprava, východ na balkón, spálňa je so šatníkovou skriňou, peknou posteľou, a taktiež s východom na balkón, kúpeľňa pozostáva so  sprchového kúta, klasickej vane, WC + bidet, 2 x umývadlo, práčka a sušička.  Byt spĺňa podmienky aj náročného klienta. V okolí je kompletná občianska vybavenosť, parkovanie pri dome.  Maklér odporúča vidieť !!! Voľný od 1.5.2015 !

Luxusný, kompletne prerobený a zariadený 3-izbový byt v Trenčíne, ul. Legionárska, 82 m2

Luxusná rodinná vila na prenájom , Považská Bystrica časť Hliny, 718 m2

Dátum pridania: 11.4.2016

Ponúkame Vám na dlhodobý prenájom luxusnú vilu vo veľmi žiadanej a tichej lokalite Považskej Bystrice časť Hliny. Nachádza sa na rovinatom, slnečnom pozemku o výmere 474 m2. Dom je stavaný na trvalé obývanie,ale je možné ho využívať ako rekreačné či letné sídlo. Dom je koncipovaný ako priestranný, čiastočne otvorený, s rôznymi zónami a prvkami luxusného bývania, pre jednu alebo viacero generácií. Prešiel kompletnou rekonštrukciou z kvalitných materiálov ( 2013):, plastové oná, vnútorné dlažby a plávajúce podlahy;80 % omietok; celý dom je novo vymaľovaný a natretý; nový je aj plynový kotol, čerpadlá a AL vložka v komíne;polovica dverí je nová a polovica renovovaná;drevená časť oplotenia okolo domu je nová (oplotenie je kombinované - kameň a drevo);nová je aj časť zámkovej dlažby s obrubníkmi pred domom;ale aj ďaľšie detaily sú nové, prípadne zmodernizované,  Dom má dve podlažia a prístavba je jednopodlažná :  hlavný obytný priestor: kuchyňa, priestranná obývacia izba, kúpeľna, 2 spálne/izby;dopňujúci obytný priestor (samostatná obytná jednotka, veľkosť cca 50 m2): 1 veľká spálňa/izba s veľkými úložnými a šatníkovými priestormi a samostatnou kúpeľňou;relaxačný priestor: veľká miestnosť na biliard alebo stolný tenis; priestranný balkón poskytujúci úplné súkromie a dostatok miesta na posedenie, stolovanie i oddych;oddychovo-regeneračný priestor: bazén s protiprúdom, sauna, kúpeľňa, izba s kuchynkou a s východom do záhrady plnej zelene;praktický priestor: práčovňa s priestorom na sušenie bielizne, lokalizovaná hneď vedľa východu do záhrady (jednoduchý prístup von za účelom sušenia bielizne vonku v peknom počasí).Je v ňom spolu 5 WC (všetko nové), 2 vane, 1 sprcha. Dom má 2 kuchyne: hlavnú kuchyňu a ďalej izbu so samostatným kuchynským kútom. Dom má 2 kozuby: jeden vnútorný kozub a jeden umiestnený vonku.  Hlavné priestory sú klimatizované.Dom je napojený na zemný plyn, kanalizáciu, vodovod, el.rozvod 3 x 380 V, telefónnu sieť.Dom má vnútornú rozlohu cca 450 m2.Rozloha pozemku je 718 m2 (pozemok je široký 18 metrov). V okolí sa nachádza kompletná občianska vybavenosť. Len vážny záujem. Cena prenájmu je DOHODOU.

Luxusná rodinná vila na prenájom , Považská Bystrica časť Hliny, 718 m2

PRENÁJOM: Nebytový/obchodný/komerčný priestor,Ilava 106 m2 + záhrada

Dátum pridania: 10.4.2016

Ponúkame Vám na dlhodobý prenájom nebytový/obchodný/komerčný priestor,v žiadanej lokalite, širšom centre Ilavy. Úžitková plocha domu je cca 106 m2 a zastavaná plocha je cca 116 m2. Dom je z vonku dobre prístupný z miestnej komunikácie a chodníka, fasáda a strecha od ulice je po rekonštrukcii, ostatné je v pôvodnom stave. K domu náleží aj záhrada o výmere 505 m2, ktorá je prístupná osobitými dverami z ulice. Dom má  minimálne sociálne zariadenie, prípadne budúci nájomca bude musieť do interiéra čiastočne investovať, aby dosiahol vyhovujúci štandard. Všetky obytné miestnosti sú vykurované plynovými gamatami. Po úprave interiéru je dom vhodný ako sídlo firmy, vhodný na podnikateľskú činnosť s drobným predmetom podnikania. ( zlatníctvo, obchod s obuvou, opravovňa hodín, služby... ) Mesačné nájomné je 300 € + služby. Pri podpise zmluvy sa požaduje kaucia vo výške 2 mesačných nájmov. ( 300 € + 600 € = 900 € ). Pri dlhodobom nájme sa podnájomník prihlási sám  na priamy odber el. energie, plynu a vody.

PRENÁJOM: Nebytový/obchodný/komerčný priestor,Ilava 106 m2 + záhrada

Komerčné priestory na prenájom, Trenčín, ul. Legionárska, 111 m2

Dátum pridania: 10.4.2016

Ponúkame Vám na dlhodobý prenájom komerčné priestory v Trenčíne na ul. Legionárskej. Priestory sa nachádzajú pri komunikácii vyššieho významu v budove zdravotného strediska na vyvýšenom prízemí. V objekte pôsobia lekári a lekáreň. Ponúkané priestory sú vhodné ako ambulancie, kancelárie,Fyzio - terapiu, kaderníctvo, masáže... . Tento priestor je so samostatným vstupom so zabezpečovacím zariadením, má vlastné soc. zariadenie. V niektorých kanceláriách je namontovaná nástenná klimatizácia. Výmera priestorov je celkom 111 m2. Máme záujem prenajať tento priestor kompletne a teda prednosť má jeden záujemca, ale možnosť priestor rozdeliť na polovicu. Budova je po kompletnej rekonštrukcii. V okolí kompletná občianska vybavenosť, parkovanie pri budove.

Komerčné priestory na prenájom, Trenčín, ul. Legionárska, 111 m2

Hľadáme pre klienta 2-3 izbové byty na prenájom po rekonštrukcii, len v Považskej Bystrici

Dátum pridania: 10.4.2016

Hľadáme pre klienta 2-3 izbové byty na dlhodobý  prenájom po rekonštrukcii, len v Považskej Bystrici

Hľadáme pre klienta 2-3 izbové byty na prenájom po rekonštrukcii, len v Považskej Bystrici

Hľadáme pre klienta rodinný dom iba v Považskej Bystrici, na prenájom, po kompletnej rekonštrukcii. alebo vo veľmi dobrom stave.

Dátum pridania: 10.4.2016

Hľadáme pre klienta rodinný dom na dlhodobý  prenájom po kompletnej rekonštrukcii. alebo vo veľmi dobrom stavelen v Považskej Bystrici. Požiadavka je aby bol dom s 2 kúpeľňami

Hľadáme pre klienta rodinný dom iba v Považskej Bystrici, na prenájom, po kompletnej rekonštrukcii. alebo vo veľmi dobrom stave.

Obchodný objekt na prenájom, Plevník-Drienové, 240 m2

Dátum pridania: 10.4.2016

Ponúkame Vám na prenájom obchodný objekt v obci Plevník- Drienové v časti Dolina. Nachádza sa na rovinatom pozemku vo veľmi peknom prostredí medzi miestnou komunikáciou a potokom. Zastavaná plocha prízemia je cca 110 m2 a zastavaná plocha suterénu je cca 60 m2. Obchodný priestor na prízemí je vykurovaný elektrickými akumulačnými kachľami. Priestor v suteréne je so samostatným vstupom a je vykurovaný kachľami na pevné palivo. Objekt nie je napojený na zdroj vody, ale je tu možnosť urobenia vŕtanej studne. Objekt je odkanalizovaný do žumpy. Prízemie je riešené ako obchod s malou kanceláriou, hygienické zázemie a skladové priestory. Objekt je vhodný pre menšiu výrobu, skladovacie priestory, menšie podnikanie, suterén so samostatným vchodom možno využiť ako bar, možnosť využitia po prestavbe ako penzión... V okolí je veľmi pekná príroda, vhodná na rôzne rekreačné účely.Cena prenájmu je 360 € + energie. Pri podpise sa požaduje 1-mesačná kaucia. Nájomca sa sám prihlási na odber elektrickre energie.

Obchodný objekt na prenájom, Plevník-Drienové, 240 m2

4-izb. byt na prenájom, čiastočná rekonštrukcia,Trenčín - Juh, ul. L. Novomeského, 77 m2

Dátum pridania: 10.4.2016

Ponúkame Vám na prenájom  4- izbový byt  po čiastočnej rekonštrukcii vo veľmi žiadanej lokalite mesta Trenčín - Juh na ul. L. Novomeského.  Nachádza sa na 2/7 poschodí s výťahom a výmerou 77 m2. Byt je slnečný, priestranný. Je po čiastočnej rekonštrukcii : plastové okná, jadro je pôvodné, zachovalé, podlahy sú PVC. Súčasťou je aj veľký balkón a pivnica. Je čiastočne zariadený : kuchynská linka aj so spotrebičmi, sedacia súprava ... . Bytový dom je zateplený, je tu bezproblémové parkovanie, kompletná občianska vybavenosť. Pri podpise sa požaduje 2-mesačná kaucia

4-izb. byt na prenájom, čiastočná rekonštrukcia,Trenčín - Juh, ul. L. Novomeského, 77 m2

SÚRNE hľadáme pre klienta prenájom garsónky, 1-izb. bytu v Považskej Bystrici do 220 €

Dátum pridania: 10.4.2016

SÚRNE hľadáme pre klienta prenájom garsónky, 1-izb. bytu v Považskej Bystrici do 220 €

SÚRNE hľadáme pre klienta prenájom garsónky, 1-izb. bytu v Považskej Bystrici do 220 €

Na prenájom časť výrobnej haly v Považskom Podhradí o výmere 555 m2

Dátum pridania: 10.4.2016

Ponúkame Vám na dlhodobý prenájom min. 12 mesiacov v Považskom Podhradí časť výrobnej haly pozostávajúcej z 5. miestností o celkovej výmere 555 m2. 440 m2 má svetlú výšku 310 cm a 111 m2 má svetlú výšku 400 cm. Objekt je urobený veľmi kvalitne. Je vykurovaný z centrálnej kotolne na tuhé palivo. Budúci nájomca bude využívať sociálne zariadenie, ktoré je spoločné pre celú firmu. Mesačné nájomné je 1942,50 € + DPH + energie. Požaduje sa 2-mesačná kaucia. Budova bude odovzdaná do 14 dní od zloženia zálohy. Objekt je vhodný na čistú výrobu - čalunictvo, krajčírstvo, montáž elekt. káblikov, skladovanie.... Súčasťou je aj nakladacia rampa.

Na prenájom časť výrobnej haly v Považskom Podhradí o výmere 555 m2

Komerčný priestor na dlhodobí prenájom, Považská Bystrica - širšie centrum, 700 m2 + 684 m2

Dátum pridania: 10.4.2016

Ponúkame Vám na dlhodobí prenájom komerčný priestor v žiadanej lokalite v Považskej Bystrici -  širšie centrum, ul. Nová. Jedná sa o priestor na prízemí o výmere 700 m2 a o priestor v suteréne o výmere 684 m2. Prízemie predstavuje úžitkovú plochu cca 700 m2 o svetlej výške 320 - 330 cm. Tento priestor je vhodný na výrobu ale aj ako sklad. Súčasťou prízemia sú aj kancelárie o výmere 260 m2. Tento priestor je vo vyššom štandarde a veľmi dobrom stave. Suterén je v pôvodnom stave o výmere 684 m2 a je tu aj prístup nákladným výťahom. Objekt je možné prenajať ako celok ale do určitej miery aj čiastočne . Priestory budú postupne uvolňované od 1.1.2016. Cena prenájmu je : prízemie cca 700 m2 - 46€/m2/rok + DPH + služby, prízemie-kancelárie cca 260 m2 - 58/m2/rok + DPH + služby. Suterén cca 684 m2 - 30€/m2/rok + DPH + služby. Pri podpise zmluvy sa vyžaduje kaucia vo výške 2-mesačného nájomného + záloha za služby. 

Komerčný priestor na dlhodobí prenájom, Považská Bystrica - širšie centrum, 700 m2 + 684 m2

3 x kancelárske priestory na prenájom v centre mesta Považská Bystrica, výmera od 27 m2.

Dátum pridania: 10.4.2016

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory priamo v centre mesta Považská Bystrica. Jedná sa o 3 kancelárie o výmere 27 m2, 27 m2, a 37 m2. Sú po kompletnej rekonštrukcii a každá má vlastné podružné merače elektriny. Sociálne zariadenie je spoločné. Cena prenájmu za každú kanceláriu je 250 € / mesiac + DPH + energie.

3 x kancelárske priestory na prenájom v centre mesta Považská Bystrica, výmera od 27 m2.

Podkrovný kancelársky priestor na prenájom, Považská Bystrica - centrum, 63 m2

Dátum pridania: 10.4.2016

Ponúkame Vám na dlhodobý prenájom podkrovný  kancelársky priestor v centre mesta Považská Bystrica, ktorý sa nachádza v kompletne zrekonštruovanej budove. Celý priestor má výmeru cca 63 m2 a tvoria ho tri kancelárie so samostatným vstupom, chodba a zasadacia miestnosť. Nachádza sa na 1. poschodí a je tam k dispozícií aj WC pre mužov a ženy a kuchynka. Cena nájmu je 501 €/ mesiac + DPH. V cene mesačného nájmu je započítané aj vykurovanie cez ústredné kúrenie, vodné, stočné, odvoz smetí, odpratávanie snehu a upratovanie spoločných priestorov a veľkou výhodou sú 2 vyhradené parkovacie miesta vo dvore, ktoré sú taktiež započítané v cene mesačného nájmu. Priestor bude uvoľnený v apríli 2016.

Podkrovný kancelársky priestor na prenájom, Považská Bystrica - centrum, 63 m2

Hľadáme halu na dlhodobý prenájom

Dátum pridania: 10.4.2016

Hľadáme pre klienta na dlhodobý prenájom halu/priestor v Považskej Bystrici + blízke okolie do 20 km a výmerou cca 400 m2. Je potrebné, aby sa do vnútra vošiel náves a aby bola vo vnútri žeriavová dráha s priestorom pod hákom minimálne 450 cm.

Hľadáme halu na dlhodobý prenájom

3-izb. byt na prenájom, po rekonštrukcii v Trenčíne na ul. Bezručová, 71 m2

Dátum pridania: 18.6.2014

Ponúkame Vám na prenájom kompletne zariadený a zrekonštruovaný 3-izbový byt  vo veľmi žiadanej lokalite v Trenčíne na ul. Bezručovej. Nachádza sa na prízemí z 3 poschodí bytového panelového domu bez výťahu v tichej a pokojnej lokalite. V byte boli vymenené plastové okná, murované jadro, kúpeľňa so sprchovým kútom a samostatným WC, podlahy laminátové, keramické a  v obývacej izbe sú lakované parkety...Na panelovom dome boli  vymenené plastové okná a aj vchodové dvere. Byt sa prenajíma kompletne zariadený okrem práčky. Výška prenájmu je 390 € / mesiac aj s energiami a požaduje sa jedno mesačná kaucia. V okolí kompletná občianska vybavenosť, parkovanie pri dome.

3-izb. byt na prenájom, po rekonštrukcii v Trenčíne na ul. Bezručová, 71 m2

Kancelárske priestory na prenájom, Považská Bystrica - centrum, 36 m2

Dátum pridania: 16.6.2014

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory vo veľmi žiadanej lokalite Považskej Bystrice, priamo v centre mesta. Kancelária je čiastočne rekonštruovaná s výmerou 36 m2. Spoločná chodba, kde sa nachádza aj WC a kúpeľňa. V okolí kompletná občianska vybavenosť, parkovanie priamo pri kancelárii. Cena prenájmu je 150 € / mesiac + DPH + Energie.

Kancelárske priestory na prenájom, Považská Bystrica - centrum, 36 m2

Kancelárske priestory na prenájom, Považská Bystrica - centrum, 19 m2

Dátum pridania: 16.6.2014

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory vo veľmi žiadanej lokalite Považskej Bystrice, priamo v centre mesta. Kancelária je čiastočne rekonštruovaná s výmerou 19 m2. Spoločná chodba, kde sa nachádza aj WC a kúpeľňa. V okolí kompletná občianska vybavenosť, parkovanie priamo pri kancelárii. Cena prenájmu je 75 €/mesiac / mesiac  + DPH + Energie. 

Kancelárske priestory na prenájom, Považská Bystrica - centrum, 19 m2

PRENÁJOM: 3-izbový zariadený byt, Považská Bystrica - Lánska, 64 m2

Dátum pridania: 12.6.2014

Ponúkame na prenájom pekný 3-izbový byt nachádzajúci sa vo veľmi žiadanej lokalite v Považskej Bystrici na sídlisku Lánska. Byt má celkovú úžitkovú plochu 64 m2, je po čiastočnej rekonštrukcii a nachádza sa na 5/12 – poschodí v panelovom  bytovom dome s výťahom. Na byte sú plastové okná – s výnimkou kuchynského balkónového okna ktoré je pôvodné, nové plávajúce podlahy, nové dlažby, nové interiérové dvere a zárubne - fólia, pôvodná zachovalá kuchynská linka, murované jadro, vstavaná skriňa, veľmi pekne prerobená veľká, priestranná kúpeľňa s veľkou rohovou vaňou, moderne prerobená obývacia izba, bodové svetlá, balkón a súčasťou bytu je aj pivnica v suteréne bytového domu s výmerou 2 m2.  Byt je priestranný, veľmi dobre dispozične riešený, izby sú nepriechodné, z bytu je veľmi pekný výhľad na mesto, výborná lokalita. V dosahu je kompletná občianska vybavenosť, bezproblémové parkovanie. Bytový dom má vlastnú kotolňu. Byt sa prenajíma aj so zariadením (okrem zariadenia spálne). Cena za prenájom je 370,-€/mesiac vrátane energií/2 osoby. Len dlhodobý prenájom!!! Byt je v ponuke aj na predaj za 51 500,-€

PRENÁJOM: 3-izbový zariadený byt, Považská Bystrica - Lánska, 64 m2

2-izbový zrekonštruovaný byt na prenájom, Trenčín - Juh, 46 m2 + balkón

Dátum pridania: 11.6.2014

Ponúkame na prenájom veľmi pekný, slnečný 2-izbový byt po kompletnej modernej rekonštrukcii. Byt sa nachádza vo veľmi žiadanej lokalite v Trenčíne, na sídlisku Juh, na Ulici Jána Halašu. Byt má celkovú úžitkovú plochu 46 m2. Nachádza sa na 4/8 podlaží v panelovom bytovom dome s výťahom. Byt je po kvalitnej, rozsiahlej a veľmi modernej rekonštrukcii: plastové okná, laminátové podlahy, murované jadro, tapeta v obývacej izbe, mozaika v kúpeľni aj na oddelenom WC, nová kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi (všetky spotrebiče ostávajú), luxusné nové zariadenie (ostáva, s výnimkou TV), vstavané skrine na chodbe, dvere a zárubne z masívu, vlastné vykurovanie (elektrinou). Veľkou výhodou bytu je, že má balkón aj pivnicu s výmerou 1 m2. Bytový dom je tiež po rekonštrukcii – má zateplenú fasádu. V blízkosti kompletná občianska vybavenosť. Cena za prenájom je: 420,-€ /mes. vrátane energií. Vhodné aj pre náročného klienta. VÝBORNÁ PONUKA!!! ODPORÚČAME!!! Voľný od 1.6.2015

2-izbový zrekonštruovaný byt na prenájom, Trenčín - Juh, 46 m2 + balkón
Reality 1-20 z 36

Správa inzerátov Reality

Bezplatné pridávanie inzerátov v sekcii reality je pre občanov podmienené registráciou na portáli.

Realitné kancelárie a ostatné firmy môžu zadávať inzeráty neobmedzene prostredníctvom zakúpeného zápisu v Katalógu firiem alebo kreditným systémom prostredníctvom registrácie na portáli.

Reality na mape

Reality na mape

Priemerné ceny za m2 nehnuteľností

byty742.63 €Zostup
byty 1-izbove784.22 €
byty 2-izbove758.63 €Zostup
byty 3-izbove705.35 €Zostup
byty 4- a viac izbove669.77 €
byty garsonky700.00 €
domy328.19 €Vzostup
novostavby199.00 €
pozemky14.14 €Vzostup

REALITY

Kupujete alebo predávate dom, byt alebo iné reality v Bánovciach nad Bebravou? Inzerujte na stránkach mesta a váš inzerát sa zobrazí na mape mesta a aj na regionálnom portáli!

Všeobecné podmienky pridania inzerátu

 1. Prevádzkovateľ zverejní na portáloch v sieti Virtualne.sk len inzeráty písané v slovenskom jazyku
 2. V inzercii je zakázané písanie textu inzerátu VEĽKÝMI PÍSMENAMI a pred názov inzerátu vkladať medzeru a znaky ako napr. ? ! ( ) : . „ @ # © a pod. Takéto inzeráty budú zo stránky vymazané.
 3. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo zmeniť alebo zmazať inzeráty, ktoré:
  • sa neriadia platnými zákonmi Slovenskej republiky a sú v rozpore s morálkou a dobrými mravmi
  • obsahujú alebo javia prvky národnostnej, rasovej alebo náboženskej diskriminácie alebo obsahujú informácie poškodzujúce dobré meno
  • obsahom vyzývajú k násiliu a lebo nelegálnym akciám
  • obsahujú obscénny text alebo foto
  • majú sexuálny podtext a ponúkajú erotický tovar alebo služby
  • ponúkajú drogy alebo zbrane
  • sú bez konkrétneho obsahu napr. Ponuka práce na www (názov stránky)
  • obsahujú na priložených fotografiách cenníky, textové informácie, a pod.
  • ponúkajú bezpracné a ľahké zárobky
  • sa svojim textom javia ako podvodné ponuky
  • obsahujú internetové služby a samostatné odkazy na webové stránky
  • obsahujú HTML tagy alebo iné skripty
  • ponúkajú kopírovanie diskiet, CD, DVD, letákov, dopisov, vkladanie letákov do obálok
  • ponúkajú časti tiel alebo telesné orgány
 4. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo vymazať nevhodné a duplicitné inzeráty tj. inzeráty s rovnakým textom pridané na jeden portál v krátkom čase za sebou a inzeráty zaradené do neprislúchajúcich kategórií.
 5. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo nepovoliť alebo vymazať zobrazenie obrázkov, na ktoré nemá inzerujúci zakúpené licenčné práva alebo on sám nie je ich autorom. Vkladateľ obrázkov si je plne vedomý, že za porušenie autorského zákona nesie plnú zodpovednosť a prevádzkovateľ portálu sa dištancuje od akejkoľvek zodpovednosti voči tretím osobám.
 6. Pri opakovanom porušovaní horeuvedených podmienok si prevádzkovateľ vyhradzuje právo pozastaviť inzerentovi možnosť inzerovať na portáloch v sieti Virtualne.sk
 7. Zverejnený inzerát bude na stránkach viditeľný na dobu určenú inzerantom a po tejto dobe bude automaticky vymazaný.
 8. Zrušiť inzerát pred vypršaním určenej doby inzercie môžu len registrované osoby.
 9. Tieto podmienky pre pridávanie inzerátov nadobúdajú platnosť a účinnosť v okamihu ich zverejnenia. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo tieto podmienky podľa potreby zmeniť, podobne ako aj právo meniť a vylepšovať služby poskytované v sieti Virtualne.sk a to predchádzajúceho oznámenia zmien inzerentovi a bez jeho súhlasu.

Zakúpenie kreditu pre zadávanie inzercie alebo topovanie pozícií inzerátov platí pre komerčné inzeráty firiem alebo občanov. V prípade, že má firma zakúpenú registráciu v Katalógu firiem a služieb zadávanie inzerátov je bezplatné.
Registrácia do Katalógu firiem a služieb

Občan pridáva inzeráty bezplatne. V prípade, že chce občan presunúť inzerát na vyššie pozície – do sekcie TOP INZERÁTY musí si zakúpiť kredit.

Ak chcete zadať komerčný inzerát alebo chcete topovať pozíciu občianskeho inzerátu (presunúť ho na vyššiu pozíciu v sekcii Inzercia alebo Reality) musíte si zakúpiť kredit.

Topovať inzerát - znamená posunúť ho na vyššie pozície TOP INZERÁTU v danej kategórii na podstránke Inzercia a alebo Reality - možno tak občiansky (nekomerčný inzerát pridaný zadarmo) ako aj inzerát komerčný - firemný (zakúpený prostredníctvom kreditu).

Ceny komerčnej inzercie a ceny topovania sú uvedené v príslušnom cenníku.

Postup zakúpenia kreditu:

 1. Zakúpenie kreditu – v rozklikávacom okienku Počet kreditov si nastavíte počet potrebných kreditov na zakúpenie.
 2. Po kliku na tlačítko Kúpiť sa vám vygeneruje zálohová faktúra, ktorú je potrebné uhradiť na číslo účtu predajcu inzercie uvedenom na faktúre.
 3. Váš kredit bude aktivovaný najneskôr 24 hodín od pripísania požadovanej sumy účet. O jeho aktivácii budete vyrozumený E-mailom.
 4. Od momentu aktivácie kreditu môžete zadávať komerčné inzeráty na podstránky Inzercia a Reality.
 5. Ak ste v sekcii Mojich údajoch vypísali vaše IČO, do 15 dní od pripísania platby zálohovej faktúry na účet, vám bude poštou zaslaná ostrá faktúra ako daňový doklad.

CENNÍK KOMERČNEJ INZERCIE

1 kredit = ;-ratio-; €

Cenník VEĽKÉ MESTO
dĺžka trvania inzerátu1 inzeratTOPinzerát druhé a ďalšie mesto
1 týždeň1,001,001,00
2 týždne2,001,501,00
3 týždne3,002,001,50
1 mesiac4,002,502,00
2 mesiace6,003,003,00
4 mesiace8,004,004,00
Cenník MALÉ MESTO
dĺžka trvania inzerátu1 inzeratTOPinzerát druhé a ďalšie mesto
1 týždeň0,800,800,80
2 týždne1,601,200,80
3 týždne2,401,601,20
1 mesiac3,202,001,60
2 mesiace4,802,402,40
4 mesiace6,403,203,20

Pozor topovať inzerát môžete len na meste, na ktorom ste registrovaný!

Cenník VEĽKÉ MESTOpríplatok v € za TOP
dĺžka trvania inzerátu1 mesto/ 1 inzerát
1 týždeň1,00
2 týždne1,50
3 týždne2,00
1 mesiac2,50
2 mesiace3,00
4 mesiace4,00
Cenník MALÉ MESTOpríplatok v € za TOP
dĺžka trvania inzerátu1 mesto/ 1 inzerát
1 týždeň0,80
2 týždne1,20
3 týždne1,60
1 mesiac2,00
2 mesiace2,40
4 mesiace3,20

Internetové služby

Obce v regióne mesta

Bánovce nad Bebravou - Brezolupy, Dolné Naštice, Dolné Ozorovce, Horné Ozorovce, Miezgovce, Pečeňany, Rybany, Ruskovce, Uhrovec, Veľké Držkovce
Kontakt O nás Reklama Podmienky použitia
lang