Úvod > Inzercia > Služby pre domácnosť > Zdravie, krása > Trápi Vás zápal močového mechúra?

Trápi Vás zápal močového mechúra?

Popis:

Tak práve vy by ste mali užívať 100% Brusnicovú šťavu! Lieči zápal močového mechúra, žalúdka a čriev. Pomáha pri žalúdočných vredoch. Prečisťuje organizmus, upravuje trávenie a podporuje krvný obeh, reguluje, aktivuje a kontroluje metabolické pochody. Znižuje riziko kardiovaskulárneho systému a rakoviny. Vďaka vysokému podielu antioxidantov zmierňuje následky starnutia.
Zápaly močových ciest sú pomerne bežným zdravotným problémom. Trpia na ne tak muži, ako aj ženy, no u žien sa vyskytujú častejšie. Dochádza k nim vtedy, keď sa v močovom mechúre a močovej trubici usadia škodlivé baktérie. Medzi najčastejšie príčiny patria pohlavná aktivita, zadržiavanie moču, tehotenstvo, menopauza, andropauza, cukrovka a prechladnutie. Navštívte našu vzorkovú predajňu v Bánovciach nad Bebravou na ul. J. Jesenského hned vedla hl. vchodu do budovy hotela Arkádia každý prac deň od 9:00-19:00 a v sobotu od 9:00-19:00 hod. Tešíme sa na Vašu návštevu.:-)

Cena:
Info na predajni €
Kontakt:
+421902201021
Viac o firme:
Naturonline.sk - Zelený obchodík - BIO oleje a šťavy, zdravá strava, výživové doplnky, prírodná kozmetika Sanct Bernhard
Počet videní:
4655
Dátum pridania:
5.2.2018
Transakcia:
predaj / ponuka
Mesto / región:
Bánovce nad Bebravou / trenčiansky