Naturonline.sk

www.naturonline.sk Kamenná predajňa a E-shop. Spôsob života a stravovania rozhoduje o našom zdraví či chorobe – NATURONLINE Vám ponúka výživové doplnky pre zdravý a silný organizmus, prírodné BIO oleje, ako aj kozmetiku značky Sanct Bernhard nemeckej výro

Naturonline.sk

Výživové doplnky, zelené potraviny a prírodná kozmetika

www.naturonline.sk Kamenná predajňa a E-shop. Spôsob života a stravovania rozhoduje o našom zdraví či chorobe – NATURONLINE Vám ponúka výživové doplnky pre zdravý a silný organizmus, prírodné BIO oleje, ako aj kozmetiku značky Sanct Bernhard nemeckej výro

Adresa: J.Jesenského (budova hotela Arkádie!) Bánovce nad Bebravou
Telefón:+421911338186
Kontaktná osoba:Mgr. Linda Barátová
E-mail:kontakt@naturonline.sk
Web:www.naturonline.sk

www.naturonline.sk Vám poradí:

Doplnky stravy, výživové doplnky, prírodné liečivá a kozmetika sú doménou nemeckej firmy Sanct Bernhard od roku 1903. Vďaka vysokej koncentrácii prírodných účinných látok a jej optimalizovanej vstrebateľnosti Vám ponúkame riešenie na podporu Vášho zdravia a krásy. Vysoký dôraz sa kladie na dobrú znášanlivosť, čistotu a pôvod (aj vlastné pestovanie) použitých surovín, tie musia byť prvotriednej kvality.
Široká škála prírodných štiav, olejov, výťažkov z bylín a koreňov - od aloe vera až po železník lekársky, obsiahnutých v čistej forme, vo forme práškov, tabliet a toboliek ponúka podporu funkčného pohybového aparátu – kľbov a svalov, zdravej prostaty, srdcovo-cievneho systému, obličiek, pečene ... všetko na naturonline.sk
Ponúkame zelené potraviny, zdravé potraviny a doplnky stravy ako je zelený jačmeň, mladá pšeničná tráva, kvetový peľ, cukor z kokosových kvetov, brusnicovú šťavu, chia semienka, čiernu egyptskú rascu, prípravky na chudnutie a podporu detoxikácie organizmu, ako aj proteínové preparáty. Všetko vo vysokej kvalite, BIO potraviny, z kontrolovaného biologického hospodárstva.
Stačí navštíviť sekciu www.naturonline.sk/sk/zdrava-vyziva-vyzivove-doplnky-pre-zdravie/
Ak ste milovníkom kvalitných sypaných čajov, ponúkame Vám bylinkové sypané čaje www.naturonline.sk/sk/zdrava-vyziva-vyzivove-doplnky-pre-zdravie/sypane-caje-kavy-eshop/bylinkove-sypane-caje-eshop/ na každodenné pitie, ale aj
VITAL ženský či mužský bylinkový čaj sypaný, sypaný bylinkový čaj na energiu so ženšeňom, čaj v období menopauzy s červenou ďatelinou, Redukta Figur-fit-bylinná zmes, Železník lekársky v zmesi bylín - sypaný čaj a iné.
Ovocné sypané čaje https://www.naturonline.sk/sk/zdrava-vyziva-vyzivove-doplnky-pre-zdravie/sypane-caje-kavy-eshop/ovocne-sypane-caje-eshop/ Váas očaria nie len svojou chuťou a vôňou, ale aj zložením - sú plné kúskov ovocia a ich zloženie je z prísne kontrolovaného ekologického hospodárstva. Ovocny čaj brusnicový pre zdravé močové cesty a silný organizmus, či Lesní trpaslíci - jemný a lahodný ovocný čaj aj pre deti, splnia očakávania aj tých najnáročnejších zákazníkov.

Kozmetika značky Sanct Bernhard má v ponuke celú škálu výrobkov pre pleť, pokožku a vlasy, od prírodnej kozmetiky bez farbív a konzervantov, aj pre veľmi citlivú pokožku s atopickým ekzémom až po beauty radu Anti-aging či zlatú radu, ktorá spľňa predstavy aj tých najnáročnejších zákazníčok.
Vyberte si sami v sekcii www.naturonline.sk/sk/kozmetika-pre-krasu/

Referencie : Bánovce, Bratislava, Trenčín, Žilina a celé Slovensko

loader image

Predajňa otvorená

Pondelok:09:0019:00
Utorok:09:0019:00
Streda:09:0019:00
Štvrtok:09:0019:00
Piatok:09:0019:00
Sobota:09:0012:00

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.