Úvod > Ponuka práce > Manažment kvality > Inžinier kvality

Inžinier kvality

Pracovná oblasť:
Manažment kvality
V meste:
Bánovce nad Bebravou
Možný termín nástupu:
ASAP
Hlavný
Ponúkame:
- práca v mladom kolektíve a rozrastajúcej sa spoločnosti,
- možnosť získať: náborový, vernostný, mesačný bonus,
- možnosť závodného stravovania,
- príspevok pri narodení dieťaťa, príspevok darcom krvi a i.,
- firemné akcie a i.
Požiadavky na zamestnanca
- znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni,
- stredné odborné vzdelanie,
- prax min. 2 roky v oblasti Automotive, resp. min. 1 rok na oddelení kvality,
- MS Office – pokročilý, znalosť práce v SAP výhodou,
- znalosť nástrojov riadenia kvality a QMS štandardov výhodou,
- čítanie technických výkresov výhodou,
- znalosť práce s meracími zariadeniami výhodou,
- orientovanie sa na zákazníckych portáloch výhodou,
- vodičský preukaz sk. B,
- zodpovednosť, precíznosť, zmysel pre detail, komunikatívnosť, rozhodnosť

Náplň práce:
- zabezpečuje priamu komunikáciu so zákazníkom,
- koordinuje prácu tímu pri riešení úloh spojených s požiadavkami zákazníkov,
- riadi zákaznícke a dodávateľské reklamácie,
- vypracováva a vyhodnocuje analýzy týkajúce sa kvality,
- spolupracuje s ostatnými oddeleniami,
- participuje na vývoji nového produktu, na APQP aktivitách,
- implementuje špecifické zákaznícke požiadavky do výrobného procesu
- pripravuje PPAP dokumentáciu,
- vykonáva interné audity a participuje na externých auditoch,
- realizuje COMEX stretnutia so zákazníkmi a dodávateľmi,
- riadi interné reklamácie,
- vykonáva jednoduché operácie v systéme SAP,
- schvaľuje fakturácie týkajúce sa reklamácií zo strany zákazníka/voči dodávateľom,
- pravidelne vyhodnocuje ukazovatele kvality a následne navrhuje vhodné opatrenia,
- zodpovedá za evidenciu dokumentácie systému kvality.
Ponúkaný plat:
hrubá mzda od 850€ do 1.200€ (závisí od skúseností kandidáta)
Vhodná pre absolventa:
Nie
Všetkým záujemcom vopred ďakujeme za prejavený záujem, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.
O spoločnosti:
SPPP Slovakia s.r.o. lakovanie plastových dielov
Kontakt:
Lenka Žáčiková, personalista, 0905 262 591
tel:
0905 262 591
lenka.zacikova@al-sppp.com
Dátum pridania:
26.7.2019
Počet videní:
81

Odpovedať na ponuku

Môžete sa kontaktovať s inzerujúcim prostredníctvom kontaktného formulára