Úvod > Ponuka práce > Doprava, špedícia, logistika > Materiálový nákupca

Materiálový nákupca

Pracovná oblasť:
Doprava, špedícia, logistika
V meste:
Bánovce nad Bebravou
Možný termín nástupu:
ASAP
Hlavný
Ponúkame:
• práca v mladom kolektíve a rozrastajúcej sa spoločnosti,
• možnosť získať: náborový, vernostný, mesačný bonus,
• možnosť závodného stravovania,
• príspevok pri narodení dieťaťa, príspevok darcom krvi a i.,
• firemné akcie a i.
Požiadavky na zamestnanca:
• znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni,
• prax min. 1 rok na podobnej pozícii,
• MS Office – mierne pokročilý, SAP – základy,
• zodpovednosť, precíznosť, komunikatívnosť, rozhodnosť, analytické a logické myslenie,
• schopnosť pracovať v tíme,
• vodičský preukaz sk. B,

Náplň práce:
• objednávanie vstupného materiálu (surové diely, farby) na základe informačného systému SAP a interných evidenčných zoznamov pre výrobný proces, zasielanie výhľadov na základe odvolávok,
• vypracovávanie rozvrhnutia dodávok (termíny, množstvá) materiálu na základe výrobného plánu, sledovanie a denná kontrola presnosti plnenia dodávok,
• riešenie krízových situácií pri sklzoch dodávok, návrh alternatívnych riešení, sledovanie dostupnosti vstupného materiálu pre zabezpečenie výrobného plánu (týždenný/denný výrobný plán) – spolupráca s plánovačom výroby,
• komunikácia s tuzemskými a zahraničnými dodávateľmi surových dielov a farieb,
• optimalizácia skladových zásob vstupného materiálu, farieb a hotových výrobkov na základe výhľadov zákazníckych požiadaviek,
• vykonávanie dohľadu nad týždennou inventúrou surových dielov a farieb a následné spracovanie výsledkov inventúry,
• mesačné hodnotenie výkonnosti dodávateľov farieb a surových dielov,
• evidencia prijatých farieb v systéme SAP, tlač etikiet a označovanie bidónov s farbou etiketami,
• vypracovávanie mesačných reportov zameraných na príjem a výdaj tovaru,
• spolupráca s internými oddeleniami, predovšetkým s projektovým tímom pri realizácii nových projektov,
• vedenie fyzickej evidencie objednávok a dodacích listov na surové diely a farby,
• podľa potreby pripravuje svojmu nadriadeného podklady pre štatistiky.
Ponúkaný plat:
hrubá mzda: 1.000,-€
Vhodná pre absolventa:
Nie
Všetkým záujemcom vopred ďakujeme za prejavený záujem, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.
O spoločnosti:
SPPP Slovakia s.r.o. lakovanie plastových dielov
Kontakt:
Lenka Žáčiková, personalista, 0905 262 591
tel:
0905 262 591
lenka.zacikova@al-sppp.com
Dátum pridania:
26.7.2019
Počet videní:
82

Odpovedať na ponuku

Môžete sa kontaktovať s inzerujúcim prostredníctvom kontaktného formulára