Úvod > Ponuka práce > Automobilový priemysel > Operátor prípravy farby

Operátor prípravy farby

Pracovná oblasť:
Automobilový priemysel
V meste:
Bánovce nad Bebravou
Možný termín nástupu:
ASAP
Hlavný
Ponúkame:
• možnosť závodného stravovania,
• možnosť získať: mesačný, dochádzkový, vernostný, náborový bonus, mimoriadny bonus za prácu v sobotu,
• príspevok pri narodení dieťaťa, príspevok darcom krvi a i.,
• možnosť kariérneho rastu,
• pozícia vhodná aj pre absolventov SŠ aj VŠ, v prípade vyššieho vzdelania alebo potenciálu je možnosť postúpenia na odbornejšie pracovné pozície,
• firemné akcie a i.

Požadujeme:
• zodpovednosť, precíznosť, spoľahlivosť a samostatnosť,
• stredoškolské odborné vzdelanie,
• práca na 2 zmeny.
Náplň práce:
• príprava farieb podľa receptu,
• nastavovanie a kontrola farieb,
• plnenie a čistenie cirkulácií pre farby, kontrola nastavených parametrov v cirkuláciách (napr. viskozita, teplota),
• zodpovednosť za dodržiavanie čistoty a poriadku na pracovisku prípravovňa farieb,
• vypĺňanie pracovnej dokumentácie.
(Na vyššie uvedené pracovné úkony je realizované plné zaškolenie, ktoré prebieha niekoľko týždňov).
Ponúkaný plat:
Ponúkaná hrubá mzda: základná mzda od 678€ + mesačný bonus od 100€
Všetkým záujemcom vopred ďakujeme za prejavený záujem, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.
O spoločnosti:
SPPP Slovakia s.r.o.
Kontakt:
Lenka Žáčiková, personalista, 0905262591
tel:
0905262591
lenka.zacikova@sppp.sk
Dátum pridania:
23.7.2018
Počet videní:
259

Odpovedať na ponuku

Môžete sa kontaktovať s inzerujúcim prostredníctvom kontaktného formulára