Úvod > Ponuka práce > Strojárstvo > Prípravár práce (miesto práce - Nováky)

Prípravár práce (miesto práce - Nováky)

Pracovná oblasť:
Strojárstvo
V meste:
Bánovce nad Bebravou
Možný termín nástupu:
ihneď
Hlavný
Ponúkame:
- stravovanie v závodnej jedálni

- dobré pracovné podmienky

- školenia a podpora spoločnosti

- perspektíva dlhodobého zamestnania v stabilnej výrobnej spoločnosti
Náplň práce:
Ponúkaný plat:
dohodou
V prípade záujmu zašlite e-mailom žiadosť so štrukturovaným životopisom.

Uchádzači, ktorí spĺňajú požiadavky, budú zaradení do výberového konania a termín výberového konania im včas oznámime.

Uchádzačom, ktorí nepostúpili do užšieho výberu ďakujeme za záujem a zároveň im oznamujeme, že v zmysle zákona 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov budú ich materiály skartované.
O spoločnosti:
Strojárska výroba a pogumovávanie výrobkov z ocele.
Kontakt:
Viac informácií
Dátum pridania:
21.12.2017
Počet videní:
613