Úvod > Ponuka práce > Doprava, špedícia, logistika > Špecialista logistiky

Špecialista logistiky

Pracovná oblasť:
Doprava, špedícia, logistika
V meste:
Bánovce nad Bebravou
Možný termín nástupu:
ASAP
Hlavný
Ponúkame:
• práca v mladom kolektíve a rozrastajúcej sa spoločnosti,
• možnosť získať: náborový, vernostný, mesačný bonus,
• možnosť závodného stravovania,
• príspevok pri narodení dieťaťa, príspevok darcom krvi a i.,
• firemné akcie a i.
Požiadavky na zamestnanca:
• anglický jazyk – na komunikatívnej úrovni,
• VŠ s ekonomickým zameraním,
• prax min. 1 rok na podobnej pozícii,
• MS Office, SAP – mierne pokročilý,
• zodpovednosť, dochvíľnosť, presnosť, komunikatívnosť, neodbytnosť.
Náplň práce:
• aktívne komunikuje so stálymi tuzemskými a zahraničnými odberateľmi a dodávateľmi,
• spolupracuje s plánovačom výroby pri tvorbe výrobného plánu, zadáva priority pre výrobu na základe zákazníckych požiadaviek a dostupného materiálu,
• podáva nadriadenému včasný reporting o problematických dodávkach, chýbajúcich dieloch, špeciálnych požiadavkách odberateľov,
• určuje a zabezpečuje prioritné dodávky a informácie následne postupuje na odbyt,
• zadáva a spravuje nové údaje v systéme SAP,
• objednáva vstupný materiál (plastové diely) na základe systému SAP,
• vypracováva a zasiela rozvrhnutia dodávok (termíny, množstvá) materiálu na základe výrobného plánu, sleduje a denne kontroluje presnosť plnenia dodávok,
• rieši krízové situácie pri sklzoch dodávok, navrhuje alternatívne riešenia, sleduje dostupnosť vstupného materiálu pre zabezpečenie výrobného plánu (týždenný/denný výrobný plán),
• optimalizuje skladové zásoby vstupného materiálu na základe výhľadov zákazníckych požiadaviek,
• spolupracuje s internými oddeleniami,
• podľa potreby pripravuje svojmu nadriadenému podklady pre štatistiky.
Ponúkaný plat:
hrubá mzda od 850 € (závisí od skúseností kandidáta)
Vhodná pre absolventa:
Nie
Všetkým záujemcom vopred ďakujeme za prejavený záujem, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.
O spoločnosti:
SPPP Slovakia s.r.o. lakovanie plastových dielov
Kontakt:
Lenka Žáčiková, personalista, 0905 262 591
tel:
0905 262 591
lenka.zacikova@al-sppp.com
Dátum pridania:
26.7.2019
Počet videní:
87

Odpovedať na ponuku

Môžete sa kontaktovať s inzerujúcim prostredníctvom kontaktného formulára