Úvod > Ponuka práce > Automobilový priemysel > Špecialista (pre absolventov VŠ)

Špecialista (pre absolventov VŠ)

Pracovná oblasť:
Automobilový priemysel
V meste:
Bánovce nad Bebravou
Možný termín nástupu:
ASAP
Hlavný
Ponúkame:
• táto pozícia ti zaručuje kariérny rast – ako rýchlo je len na tebe,
• práca v mladom kolektíve a rozrastajúcej sa spoločnosti,
• možnosť získať: náborový, vernostný, mesačný bonus,
• možnosť závodného stravovania,
• príspevok pri narodení dieťaťa, príspevok darcom krvi a i.,
• firemné akcie a i.
Požiadavky na zamestnanca
• znalosť anglického jazyka výhodou,
• MS Office – mierne pokročilý,
• chuť pracovať a zdokonaľovať sa, zodpovednosť, precíznosť, komunikatívnosť, rozhodnosť
• schopnosť pracovať v tíme,
• analytické a logické myslenie,
• vodičský preukaz sk. B,
Náplň práce:
Máš potenciál? Si šikovný? Si absolvent VŠ? Máš chuť a ambíciu pracovať na svojej kariére?
Ak je tvoja odpoveď „áno“, tak táto ponuka je práve pre teba!
Hľadáme absolventov VŠ, ktorí chcú v živote niečo dosiahnuť, avšak vedia, že cesta k dosiahnutiu cieľa nie je jednoduchá.
Ponúkame ti možnosť zamestnať sa v našej spoločnosti, kde sa najskôr naučíš ako fungujú základné procesy – začneš ako pracovník vo výrobe, a postupne sa posunieš na vyššie odborné pracovné pozície – ako rýchlo to záleží len na tebe a tvojej šikovnosti. Máš možnosť pracovať na odborných pracovných pozíciách na oddelení kvality, logistiky, výroby, údržby alebo na technickom oddelení.
Ak máš záujem, neváhaj poslať svoj životopis a motivačný list, takúto príležitosť dávame len pár absolventom.
Ponúkaný plat:
hrubá mzda od 700 €
Vhodná pre absolventa:
Nie
Všetkým záujemcom vopred ďakujeme za prejavený záujem, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.
O spoločnosti:
SPPP Slovakia s.r.o. lakovanie plastových dielov
Kontakt:
Lenka Žáčiková, personalista, 0905 262 591
tel:
0905 262 591
lenka.zacikova@al-sppp.com
Dátum pridania:
26.7.2019
Počet videní:
243

Odpovedať na ponuku

Môžete sa kontaktovať s inzerujúcim prostredníctvom kontaktného formulára