Úvod > Ponuka práce > Automobilový priemysel > Špecialista (pre absolventov VŠ)

Špecialista (pre absolventov VŠ)

Pracovná oblasť:
Automobilový priemysel
V meste:
Bánovce nad Bebravou
Možný termín nástupu:
ASAP
Hlavný
Ponúkame:
Táto pozícia ti zaručuje kariérny rast (vrátane postupného navyšovania mzdy) – ako rýchlo a na akú pracovnú pozíciu je len na tebe.
• práca v mladom kolektíve a rozrastajúcej sa spoločnosti,
• možnosť získať: náborový, vernostný, mesačný bonus,
• možnosť závodného stravovania,
• príspevok pri narodení dieťaťa, príspevok darcom krvi a i.,
• firemné akcie a i.

Požadujeme:
- vysokoškolské vzdelanie II. st.
- MS Office - pokročilý,
- vodičský preukaz sk. B,
- anglický jazyk - mierne pokročilý,
- chuť pracovať a zdokonaľovať sa, zodpovednosť, precíznosť, komunikatívnosť, rozhodnosť,
- schopnosť pracovať v tíme,
- analytické a logické myslenie.
Náplň práce:
Máš potenciál? Si šikovný? Si čerstvý absolvent VŠ? Máš chuť a ambíciu pracovať na svojej kariére?
Ak je tvoja odpoveď „áno“, tak táto ponuka je práve pre teba!
Hľadáme čerstvých absolventov VŠ, ktorí chcú v živote niečo dosiahnuť, avšak vedia, že cesta k dosiahnutiu cieľa nie je jednoduchá.
Ponúkame ti možnosť zamestnať sa v našej spoločnosti, kde sa najskôr naučíš ako fungujú základné procesy – začneš ako pracovník vo výrobe, a postupne sa posunieš na vyššie odborné pracovné pozície – ako rýchlo to záleží len na tebe a na tvojej šikovnosti. Máš možnosť pracovať na odborných pracovných pozíciách na oddelení kvality, logistiky, výroby, údržby alebo na technickom oddelení.
Ak máš záujem, neváhaj poslať svoj životopis a motivačný list, takúto príležitosť dávame len pár absolventom.
Ponúkaný plat:
od 700,-€
O spoločnosti:
SPPP Slovakia s.r.o.
Kontakt:
Lenka Žáčiková, personalista, 0905262951
tel:
0905262951
lenka.zacikova@sppp.sk
Dátum pridania:
22.6.2018
Počet videní:
328

Odpovedať na ponuku

Môžete sa kontaktovať s inzerujúcim prostredníctvom kontaktného formulára