Privát Hôrky, ubytovanie Bánovce nad Bebravou

Privát Hôrky je ubytovanie v rodinnom dome v novostavbe, ktorá sa nachádza v tichom prostredí Strážovských vrchov v Žitnej - Radiši, časť Karolinthál, 13 km od Bánoviec n.B.

Privát Hôrky, ubytovanie Bánovce nad Bebravou

Privát Hôrky - ubytovanie s pripojením na internet, v rodinnom dome neďaleko mesta Bánovce nad Bebravou

Privát Hôrky je ubytovanie v rodinnom dome v novostavbe, ktorá sa nachádza v tichom prostredí Strážovských vrchov v Žitnej - Radiši, časť Karolinthál, 13 km od Bánoviec n.B.

Adresa: 232 Žitná - Radiša
Telefón:038 769 4647
E-mail:info@privathorky.sk

Privát Hôrky je ubytovanie, ktoré sa nachádza v tichom prostredí Strážovských vrchov v Žitnej - Radiši, časť Karolinthál, 13 km od mesta Bánovce nad Bebravou.

Prostredie je predurčené na turistiku, cykloturistiku - hrad Uhrovec, Jankov vŕšok, Rokoš (1010 m), Čierny vrch (996 m), prípadne zjazdové lyžovanie (800 a 400m zjazdovky, 400m aj umelo zasnežovaná) v Závade pod Čiernym vrchom - 10 km, kúpanie v termálnom kúpalisku Pažiť vzdialenom 13 km alebo kúpalisku v Partizánskom vzdialenom 25km, vodná nádrž Prusy s Rybárskou Baštou, rodný dom Ľ. Štúra a A. Dubčeka v Uhrovci - 7 km. Autoturistika do 45 km - hrad a galéria v Trenčíne, kúpeľné mesto Trenčianske Teplice, termálne kúpalisko Čajka, ZOO a zámok v Bojniciach, priehrada v Nitrianskom Rudne, golfové odpalisko v Koši

Privát Hôrky je ubytovanie v rodinnom dome v novostavbe.

Informácia pre zimné obdobie:

Stav snehu v Závade pod Čiernym Vrchom a bližšie informácie o premávke vlekov na tel.č. 0905 - 469473, 038 - 7699107 alebo na www.skizavada.szm.sk

Pobyt u nás môžete stráviť v novozariadených dvojizbových bytoch, apartmánoch:
- 2 spálne (1/2; 1/2) + prístelka, kúpeľňa so sprchou a vaňou, samostatné WC
- priestranná kuchyňa, kompletne vybavená (chladnička s mrazničkou, plyn. sporák + el. rúra, mikrovlnka, varná kanvica, riad), - TV-SAT
- balkón s posedením (prípadne terasa)
s výhľadom na Strážovské vrchy

Pre ubytovaných hostí ďalej ponúkame:
- pripojenie na internet
- stolný tenis
- v letných dňoch posedenie pri potoku s možnosťou opekania a grilovania
- parkovanie v areáli zdarma
- detské ihrisko
- možnosť požičania bicykla

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.